
Гібридний сонячний інвертор Solis 6 кВт 48В 1 фаза S6-EH1P6K-L-PLUS
- В наявності
39 780 ₴
37 128 ₴
Гібридний сонячний інвертор Solis 6 кВт 48В 1 фаза S6-EH1P6K-L-PLUS
Опис:
Інвертор Solis S6-EH1P6K-L-PLUS - універсальне рішення для побутових систем зберігання енергії.
Підтримуючи струми MPPT до 32 А, інвертор призначений для різних потужних фотоелектричних панелей та пропонує шість етапів заряду та розряду з таймером, інтегроване керування батареями та захист для збільшення терміну служби батарей.
Однофазний низьковольтний інвертор Solis 6 кВт:Основні функції:
✔️ до 10 секунд 200% перевантаження
✔️ Кілька інверторів можуть працювати разом, підключаючись в паралель
✔️ Сумісність з генератором для збільшення тривалості резервного живлення під час перебоїв в електромережі
✔️ Час автоматичного перемикання становить < 4мс, забезпечуючи плавний перехід від мережі до резервного живлення
✔️ Забезпечує відмінну стабільність електроживлення, зберігаючи навантаження незалежно від слабкої мережі або коливань живлення генератора
Хакактеристики:
|
Виробник (бренд) |
Solis |
|
Тип |
Гібридний |
|
Номінальна потужність |
6000 W |
|
Пікова потужність |
12000 W |
|
Вихідна напруга АКБ |
48 V |
|
Діапазон вхідної напруги |
170-280 V |
|
Форма вихідної напруги |
Чиста синусоїда |
|
Максимальний струм заряду |
135 A |
|
Стартова напруга поля PV |
90 V |
|
Максимальний вхідний струм сонячного поля PV |
16+16 A |
|
Максимальна вхідна потужність PV, сонячного масиву |
9.6 kWh |
|
Час перемикання |
4 мс |
|
ККД |
94.7 % |
|
Кількість фаз |
1 |
|
Кількість MPPT трекерів |
2 MPPT |
|
Діапазон роботи MPPT контролера |
90 - 435 V |
|
Кількість входів на 1 МРР трекер |
2+2 |
|
Паралельне підключення |
Так |
|
Ступінь захисту |
IP66 |
|
Робоча температура |
-40...+60 °C |
|
Додатково |
GPRS (опційно) |
|
WiFi logger (опційно) |
|
|
Додатковий опціонал/можливості |
Сумісність з генератором збільшує тривалість резервного живлення під час перебоїв в електромережі |
|
Кілька інверторів можуть працювати разом, утворюючи мікромережу |
|
|
Підтримка двох портів для інтелектуального керування основним та резервним живленням |
|
|
10 секунд 200% перевантаження |
|
|
Час автоматичного перемикання <4 мс, що забезпечує плавний перехід від підключення до мережі до резервного живлення |
|
|
Габарити (без упаковки), мм |
560х335х227 |
|
Вага (без упаковки), кг |
21.6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solis |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Частота | 60 Гц |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 12000 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Висота | 227 мм |
| Вага | 21.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 37 128 ₴




