
Гібридний сонячний інвертор 5 кВт INVT XD5KTL 48В
- В наявності
38 896 ₴
36 686 ₴
Гібридний сонячний інвертор 5 кВт INVT XD5KTL 48В
Опис:
Гібридний інвертор INVT XD5KTL 48В 5кВт - це багатофункціональний інвертор, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT і зарядного пристрою для акумулятора, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення в портативному розмірі.
Максимальна напруга відкритого ланцюга фотоелектричної матриці може досягати 550 В, а напруга MPPT — 100~550 В постійного струму, це дасть можливість повною мірою використовувати сонячну енергію.
✔️ Чиста синусоїда
✔️ Два незалежні MPPT-входи (100 - 550 В).
✔️ Налаштування: (Робочі режими, струм заряду, напруга заряду тощо).
✔️ Максимальна напруга холостого ходу фотоелектричної матриці: 550 В
✔️ Поєднання сонячної системи, мережі змінного струму та джерела живлення від батареї для безперервного живлення
✔️ Захист від перевантаження, короткого замикання та глибокого розряду акб
✔️ Інтелектуальний моніторинг через Wi-Fi, RS485, 4G, LAN, Bluetooth.
✔️ Підтримка літієвих акумуляторів
✔️ Підтримується паралельна робота до 6 шт
✔️ надійний захист, безшумна робота ≤ 25 дБ.
✔️ Швидке перемикання EPS < 10 мс.
Технічні характеристики:
|
Параметри |
Значення |
|---|---|
|
Номінальна потужність |
5 кВт / 5000 ВА |
|
Пікова потужність |
7,5 кВт (10 сек.) |
|
|
|
|
Номінальна напруга АКБ |
48 В (40-60 В) |
|
Макс. струм заряду/розряджання |
100 А / 100 А |
|
Кількість MPPT |
2 |
|
Діапазон MPPT (V) |
100–550 |
|
Макс. напруга PV |
600 В |
|
Номінальна напруга AC |
230 В |
|
Частота мережі |
50/60 Гц |
|
ККД максимальний |
97,5 % |
|
ККД європейський |
97,2 % |
|
ККД заряду/розряджання |
95 % |
|
Ступінь захисту |
IP66 |
|
Перехід у режим EPS |
< 10 мс |
|
Температура експлуатації |
–30 … +60 °C |
|
Охолодження |
Природне |
|
Споживання в режимі очікування |
< 10 Вт |
|
Комунікації |
RS485, CAN, Wi-Fi, 4G, LAN, Bluetooth |
|
Габарити |
490×395×200 мм |
|
Вага |
21,35 кг |
|
Рівень шуму |
≤ 25 дБ |
|
Макс. висота над рівнем моря |
4000 м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INVT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 5000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| ККД, не менше | 97 % |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 21.5 кг |
- Ціна: 36 686 ₴


