
Автономний інвертор Deye SUN-06K-OG01LP1-EU-AM2 6 кВт, off-grid
- Немає в наявності
32 045 ₴
Автономний інвертор Deye SUN-06K-OG01LP1-EU-AM2 (6 кВт, off-grid, 1 фаза, 2 MPPT, 48В)
Опис:
Автономний інвертор SUN-06K-OG01LP1-EU-AM2 Deye WiFi (6 кВт, off-grid, 1 фаза, 2 MPPT, LV) - це високотехнологічне рішення для створення незалежних сонячних електростанцій.
Завдяки поєднанню автономного режиму роботи, підтримки акумуляторів, двох MPPT трекерів і вбудованого WiFi-модуля, інвертор дозволяє ефективно управляти енергоспоживанням у будинках, на дачах, комерційних об’єктах або в промисловості. Це надійний вибір для користувачів, яким важлива енергетична автономія та гнучкість системи.
Інвертор має номінальну потужність 6000 Вт і працює у однофазній мережі. Він обладнаний двома незалежними MPPT трекерами з діапазоном від 150 до 425 В, що дозволяє максимально ефективно використовувати сонячну енергію навіть при неоднорідному освітленні або різному розташуванні сонячних панелей.
Загальна допустима потужність підключених панелей — до 9600 Вт, що дає змогу забезпечити стабільну генерацію навіть у похмурі дні. Коефіцієнт корисної дії досягає 97.6%, що гарантує мінімальні втрати енергії при її перетворенні.
Інвертор відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості, має ступінь захисту IP65, що дозволяє його встановлення як всередині приміщення, так і на відкритому повітрі.
Працює в широкому температурному діапазоні від -40°C до +60°C, а інтелектуальне повітряне охолодження забезпечує стабільну роботу навіть у спекотних умовах. Система обладнана повним комплексом захисту: від перенапруги, перегріву, короткого замикання, перевантаження, зворотної полярності, а також включає функцію виявлення струмів витоку.
Компактні габарити (456.5×306×175 мм) і вага лише 17 кг спрощують монтаж.
Технічні характеристики:
| Модель | SUN-6KOG01LP1-EU-AM2 |
| Вхідні дані акумулятора | |
| Тип акумулятора | Свинцево- кислотні або літій – іонні |
| Діапазон напруги акумулятора (В) | 40-60 |
| Макс . Зарядний струм (А) | 135 |
| Макс . Розрядний струм (А) | 135 |
| Стратегія заряджання літій-іонного акумулятора | Самоадаптація до BMS |
| Кількість входів акумулятора | 1 |
| Вхідні дані PV рядка | |
| Макс. Потужність доступу до фотоелектричних модулів (Вт) | 12000 |
| Макс. Вхідна потужність фотоелектричних модулів (Вт) | 9600 |
| Макс. Вхідна напруга фотоелектричної системи (В) | 500 |
| Пускова напруга (В) | 125 |
| Діапазон вхідної напруги фотоелектричних модулів (В) | 125-500 |
| Діапазон напруги MPPT (В) | 150-425 |
| Діапазон напруги MPPT при повному навантаженні (В) | 300-425 |
| Номінальна вхідна напруга фотоелектричної системи (В) | 370 |
| Макс. Вхідний струм фотоелектричної системи (А) | 18+18 |
| Максимальний. Вхідний струм короткого замикання (А) | 27+27 |
| Кількість MPP-трекерів/кількість рядків MPP-трекера | 2/1+1 |
| Макс. струм зворотного живлення інвертора на масив (A) | 0 |
| Вихідні дані змінного струму | |
| Макс. Вихідна потужність змінного струму (ВА/Вт) | 6000 |
| Макс. Вихідний змінний струм (A) | 6000 |
| Номінальна вихідна напруга змінного струму (В) | 26.1 |
| Пікова потужність (Вт) | 2 рази номінальної потужності, 10 с |
| Номінальна вихідна напруга (В) | 230 |
| Тип виходу | L+N+PE |
| Номінальна вихідна частота | 50 Гц /60 Гц |
| Форма кривої вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Загальний коефіцієнт гармонік струму THDi | <3% |
| Вхідні дані змінного струму (мережа та генератор | |
| Номінальна вхідна напруга (В) | 6000 |
| Макс. вхідна потужність до акумулятора (Вт) | 230 |
| Вхідний струм мережі (А) | 50 Гц /60 Гц |
| Вхідний струм генератора (А) | 35 |
| Номінальна вхідна частота | 35 |
| Ефективність | |
| Макс. Ефективність | 97.60% |
| Євро Ефективність | 96.50% |
| Ефективність MPPT | >99% |
| Захист обладнання | |
| Захист від зворотної полярності підключення постійного струму | Так |
| Захист від перенапруги на виході змінного струму | Так |
| Захист від короткого замикання на виході змінного струму | Так |
| Захист від перевантаження на виході змінного струму | Так |
| Тепловий захист | Так |
| Контроль імпедансу ізоляції клем постійного струму | Так |
| Моніторинг компонентів постійного струму | Так |
| Моніторинг електромереж | Так |
| Контроль струму замикання на землю | Додатково |
| Автоматичний вимикач дугового замикання (AFCI) | Так |
| Рівень захисту від перенапруги | Так |
| Виявлення замикання на землю | Так |
| Вхідний перемикач постійного струму | Так |
| Захист від перенапруги при падінні навантаження | TYPE II(DC), TYPE II(AC) |
| Інтерфейс | |
| Дисплей | RS232, RS485, CAN |
| Інтерфейс зв’язку | LCD + LED |
| Режим моніторингу | GPRS/WIFI/Bluetooth/4G/LAN ( додатково) |
| Загальні дані | |
| Діапазон робочих температур (С ) | -40 до +60℃, >45℃Зниження |
| Допустима вологість навколишнього середовища | 0-100% |
| Допустима висота | 3000м |
| Шум (дБ ) | <55 дб |
| Ступінь захисту від потрапляння пилу та вологи | IP 65 |
| Топологія інвертора | Неізольований |
| Категорія перенапруги | OVC II(DC), OVC III(AC) |
| Розмір корпусу (ШxВxГ мм) | 306 Ш × 427,5 В × 175,77 Д(Без урахування роз’ємів та кронштейнів) |
| Вага (кг) | 17 |
| Гарантія | 5 років
|
| Тип охолодження | Розумне повітряне охолодження |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Висота | 457 мм |
| Вага | 17 кг |
- Ціна: 32 045 ₴



