
Сонячна панель Risen RSM40-8-395M, 395 Вт моно, full black
- Немає в наявності
2 829 ₴
Сонячна панель Risen RSM40-8-395M, 395 Вт
Сонячна панель Risen RSM40-8-395M - це фотомодуль з використанням передових технологій в галузі "зеленої" енергетики, з монокристалічними фотоелементами, значенням ККД 20,5% та потужністю 395Вт.
Номінальна потужність RSM40-8-395M становить 395Вт.
Високий показник потужності дозволить заощадити площу під монтування станції, а менша кількість панелей дозволить провести швидший монтаж.
Виготовленням фотомодулів займається компанія Risen Energy.. Якість продукції підтверджується численними сертифікатами відповідності. Внутрішня лабораторія компанії здійснює ретельне тестування кожної партії фотомодулів, для того, щоб забезпечити високий рівень якості.
Ключові особливості панелі:
1. Сертифіковано для витримування важких умов навколишнього середовища. Поверхня фотомодуля є антирефлекторною і протизабруднюючою. Панель демонструє стійкість до сольових туманів, аміаку, пісочних та пилових бурь.
2. Один з найнижчих значень теплового коефіцієнту потужності в індустрії – 0.34%. Це означає, що при нагріванні фотомодуля на 1 градус від норми (45 Co), він втрачатиме всього 0.34% від номінальної потужності.
3. Позитивний запас потужності становить від + 0 до 5Вт.
4. Показник механічного навантаження рівний значенню в 2400Па, а снігове – 5400Па.
Габарити та вага пристрою є такими: 1754 х 1096 х 30 мм, а вага – 22 кг.
Рама панелі виготовлена з анодованого алюмінію, тому вона фактично не піддається корозії. Діапазон робочої температури – від -40 до +85 C.
В цілому, даний фотомодуль буде ідеальним рішенням як і для промислових, так і для домашніх станцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Risen Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 395 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 11.58 А |
| Напруга при максимальній потужності | 34.14 В |
| Струм короткого замикання | 12.27 А |
| Напруга холостого ходу | 41 В |
| Кількість елементів | 120 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 20.5 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Довжина | 1754 мм |
| Ширина | 1096 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | -0.05 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.29 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.37 %/° С |
- Ціна: 2 829 ₴
- Спосіб упаковки: Спосіб пакування: палета Кількість панелей в палеті: 36 шт Розмір палети, ДxВxШ: 2040x1130x1130 мм Вага палети, кг: 670

