
Гібридний сонячний інвертор MUST PV18-3524 PRO 3500Вт, 24В, 80А
- Немає в наявності
15 558 ₴
Гібридний сонячний інвертор MUST PV18-3524 PRO 3500Вт, 24В, 80А
Опис:
Інвертор MUST PV18-3524 PRO - це багатофункціональний інвертор, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT і зарядного пристрою від мережі, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення в портативному розмірі.
Серія PH1800 PRO може працювати без акумулятора. Максимальна напруга відкритого ланцюга фотоелектричних панелей може досягати 450 В, а робочий діапазон напруги MPPT — 150~430 В, що може допомогти клієнтам повною мірою використовувати сонячну енергію.
Сонячний інвертор MUST PV18-3524 PRO накопичує енергію від сонячних модулів, мережі чи генератора в акумуляторні батареї.
Пріоритети заряджання АКБ та подачі електроенергії споживачам задаються налаштуваннями інвертора. Таким чином, забезпечується безперебійне подання електроенергії до споживачів.
Гібридні сонячні інвертори MUST PV18-3524 PRO чудово підходять для заміських будинків та офісних приміщень.
У денний час сонячна енергія може живити вашу побутову техніку, або ви можете зберегти цю енергію в акумуляторній батареї для резервного живлення при відключенні електроенергії або вночі.
Сфери застосування інвертора MUST PV18-3524 PRO 3,5 кВт:
✔️ сонячні електростанції;
✔️ джерела безперебійного живлення;
✔️ джерела резервного електроживлення;
✔️ інші сфери застосування.
Особливості інвертора:
✔️ Сонячний інвертор з чистою синусоїдою
✔️ Налаштування через РК-дисплей (Робочі режими, струм заряду, напруга заряду тощо)
✔️ Може забезпечити живлення навантаження без акумулятора
✔️ Поєднання сонячної системи, мережі змінного струму та живлення від акумулятора для безперервного живлення
✔️ Максимальна напруга холостого ходу фотоелектричного поля: 450 В
✔️ Функція холодного старту
✔️ Підтримка USB, RS485
✔️ WIFI моніторинг (опціонально)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 60 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна потужність | 3500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 7000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3500 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 486 мм |
| Ширина | 322 мм |
| Висота | 134 мм |
| Вага | 10 кг |
| Технічні характеристики | |
| Макс. напруга ХХ від сонця | 450 В |
| Діапазон напруги MPPT | 150-430 |
| Макс. струм заряду від сонця | 80 А |
| Макс. струм заряду від мережі | 60 А |
| Сумарний макс. струм заряду | 80 А |
- Ціна: 15 558 ₴



