
Двостороння сонячна панель 710Вт Trina TSM-710M NEG21C.20 Bificial
- Немає в наявності
4 553 ₴
Двостороння сонячна панель 710Вт Trina TSM-710M NEG21C.20 Bificial
Опис:
Сонячну панель Trina TSM-710M NEG21C.20 на 710 Вт можна охарактеризувати так: високий ККД, монокристалічне виконання, висока потужність, авторитетний бренд.
Даний фотомодуль, ККД якого не менше 22,9%, використовується для потужних сонячних електростанцій мережевого, гібридного, автономного типу.
Призначена для перетворення сонячного світла в електричний струм, який в подальшому буде використовуватися для живлення електроприладів або продажів її надлишків за "зеленим тарифом".
Компанія-виробник даної сонячної батареї - Trina Solar є авторитетний китайський бренд, який з року в рік стабільно входить в список ТОП-10 з продажу сонячних панелей в світі. Виробництво панелей повністю автоматизовано і оснащено за останнім словом техніки. Якість виробничого процесу сертифікується за європейським стандартом.
Основною особливістю сонячної панелі Trina 710 W є висока потужність, яка становить 710 Вт. Такий модуль дозволить власнику СЕС розмістити потужну установку на відносно обмеженому просторі та зекономити близько 10% свого бюджету на купівлі модулів та здешевлює нормовану вартість електроенергії (LCOE) на 5%.
Кількість фотоелементів (комірок) – 132 шт.
Габарити пристрою - 2384х1303х33мм.
Вага фотомодуля становить 38,3 кг.
Рама фотомодуля виконана з алюмінію, який попередньо піддається процесу анодації. Тому сонячна панель захищена від корозії.
Фотомодуль відповідає стандарту захисту IP68, тому попадання пилу та вологи всередину пристрою неможливе.
Ключові якості панелі:
✔️ Чудова ефективність за низького рівня освітленості, що забезпечує стабільну роботу навіть у похмурі дні.
✔️ Позитивна толерантність потужності 0-3%, що гарантує виробництво потужності не нижче заявленої.
✔️ Висока стійкість до PID, що підтримує довгострокову ефективність панелі без значних втрат продуктивності.
✔️ Двоетапна 100% інспекція EL гарантує відсутність дефектів EL, підтверджуючи найвищу якість кожної панелі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trina Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1500 В |
| Потужність | 710 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 17.36 А |
| Напруга при максимальній потужності | 40.9 В |
| Струм короткого замикання | 18.4 А |
| Напруга холостого ходу | 49 В |
| Кількість елементів | 132 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 22.9 % |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38.3 кг |
| Довжина | 2384 мм |
| Ширина | 1303 мм |
| Товщина | 33 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.046 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.25 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.29 %/° С |
- Ціна: 4 553 ₴


