
Система зберігання електроенергії ДБЖ Deye RW-F5.3-2H3 Інвертор 3,6 kW + АКБ LiFePO4 100Ah 5,32kWh
- Немає в наявності
70 720 ₴
Система зберігання електроенергії ДБЖ Deye RW-F5.3-2H3 Інвертор 3,6 kW + АКБ LiFePO4 100Ah 5,32kWh
Опис:
Система зберігання електроенергії Deye RW-F5.3-2H3 - це багатофункціональна фотоелектрична накопичувальна електростанція, яка підходить як для резервного живлення, так і для самостійного використання.
В один корпус інтегровано акумулятор високої щільності енергії, 2 MPPT сонячні контролери заряду, високочастотний інвертор та функціональний модуль ДБЖ.
Система потужністю 5,32 кВт сконструйована в одному корпусі, укомплектована літієвою батареєю і вбудованою системою захисту батареї, що дозволяє використання системи для живлення навантаження в житлових і громадських приміщеннях.
Переваги такої системи:
✔️ Система все-в-одному для вашої енергобезпеки типу увімкнув-та-забув: автоматичні зарядка, перехід на резервне живлення з вбудованої АКБ та назад на мережу
✔️ Можливість простого підключення сонячних панелей
✔️ Вбудовано 2 МРРТ контроллера для кращої роботи з сонцем
✔️ Вбудований літій-залізо-фосфатний (LiFePО4) акумулятор (51,2В 100 Аг) забеспечить від 6000 циклів заряду/розряду.
Основні характеристики:
✔️ Універсальна конструкція : RW-F5.3-2H3 поєднує в собі гібридний інвертор і батарею LFP в одному компактному блоці, що спрощує встановлення та зменшує безлад.
✔️ Високоякісна батарея LFP : з батареєю LFP ємністю 5,3 кВт-год ви можете насолоджуватися тривалим терміном служби, чудовою безпекою та загальною ємністю енергії 164,3 кВт-год.
✔️ Розумне керування : легко керуйте своєю енергетичною системою за допомогою зручного додатка, комп’ютера або сенсорного дисплея, забезпечуючи повний контроль над споживанням енергії.
✔️ Розширені програми : скористайтеся провідними інтелектуальними функціями, такими як зменшення пікових навантажень, інтелектуальне навантаження та з’єднання змінного струму, щоб оптимізувати споживання енергії та зменшити витрати.
✔️ Встановлення на стіні : плоска конструкція дозволяє швидко та легко монтувати на стіні, заощаджуючи дорогоцінну площу підлоги та спрощуючи процес встановлення.
✔️ Швидкий час перемикання : Завдяки короткому часу перемикання, RW-F5.3-2H3 забезпечує плавний перехід між живленням від мережі та акумулятора, зберігаючи вашу енергетичну безпеку.
Технічні характеристики:
-
Технічна специфікація змінного струму:
Номінальна вхідна/вихідна потужність ДБЖ
3600 / 3600 Вт
Вхідна/вихідна частота і напруга змінного струму
50 Гц (45 Гц ≈ 55 Гц), 60 Гц (55 Гц ≈ 65 Гц), L/N (PE), 220/230 В змінного струму
Тип мережі
Однофазна
Вихідний номінальний струм/ змінного струму
16,4 / 15,7A
Макс. Змінний струм
18 / 17,2A
Безперервний прохід змінного струму
35A
Пікова потужність (без мережі)
2 рази від номінальної потужності, 10с
Коефіцієнт потужності
від 0,8 відставання до 0,8 випередження
Загальний коефіцієнт гармонік (THD)
<3% (від номінальної потужності)
Постійний струм інжекції
<0,5% У (мА)
Технічна специфікація постійного струму
Макс. Вхідна потужність фотоелектричних модулів
5400 Вт
Номінальна вхідна напруга фотоелектричної системи
370 (125 ≈ 500) В постійного струму
Пускова напруга постійного струму
125 В постійного струму
Діапазон напруги MPPT
150 ≈ 425 В постійного струму
Вхідний струм фотоелектричної системи
18+18A
Макс. Струм короткого замикання фотоелектричних модулів
27+27A
Кількість трекерів MPPТ
2
Кількість стрінгів на один MPPT трекер
1+1
Хімічний склад батареї
LiFePO4
Номінальна напруга батареї
51,2 В
Конфігурація енергії акумулятора
5,32 кВт*Ч
Макс. Струм зарядки/розрядки
75A
Робоча напруга акумулятора
44,8 ≈ 57,6 В
Тривалість циклу роботи акумулятора
≥ 6000 (@25°C±2°C, 0.5C/1C, 70% EOL)
Інші технічні характеристики
Розмір (Ш × Д × В)
616 × 191 × 690 мм (без урахування роз'ємів та кронштейнів)
Вага
71 кг
Ступінь захисту корпусу IP
IP65
Тип установки
Настінний
Діапазон робочих температур
-10°C ≈ 55°C
Макс. Робоча висота
3000 м
Відносна вологість
15% ≈ 85%(без конденсації)
Охолодження
Природне охолодження
Рівень шуму
<30 дБ
Дисплей
Кольоровий сенсорний РК-дисплей
Електромагнітна сумісність / Стандарт безпеки
IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2
Регулювання мережі
IEC 61727, IEC 62116, CEI 0-21, EN 50549, NRS 097, RD 140, UNE 217002, OVE-Richtlinie R25, G99, VDE-AR-N 4105
Макс. Ефективність передачі енергії від сонячної батареї до будинку / електромережі
86%
Сонячна енергія для дому / електромережі
96,2%
Ефективність MPPT
>99%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 60 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 180~280 В |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 7200 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір світлодіода | Білий |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3600 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 616 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Висота | 191 мм |
| Вага | 71 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Цвет светодиода | білий |
| Тип монтажа | Настінний |
| Час перемикання | 10 мс |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | USB |
| Індикація | Звукова/Світова/Вібро |
| Захист від перевантаження | Да |
| Напруга акумулятора | 51.2 В |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 70 720 ₴


