
Акумуляторна батарея Deye RW-M5.3 Pro 104A LiFePo4, 5,32 кВт*год
- Немає в наявності
39 338 ₴
Акумуляторна батарея Deye RW-M5.3 Pro 104A LiFePo4, 5,32 кВт*год
Опис:
Акумулятор Deye RW-M5.3 Pro 51,2В 104A - один з найбільш надійних способів накопичення енергії, представлених на ринку України.
Цей акумулятор можна використовувати для підтримки енергозабезпечення різних видів устаткування і систем.
Модель Deye RW-M5.3 Pro особливо підходить для використання в умовах обмеженого простору, завдяки своїм компактним розмірам. Цю акумуляторну батарею рекомендується використовувати в автономних системах, де немає підключення до зовнішньої мережі - вона витримує глибокі розряди до 90%. Рекомендований зарядний струм становить 50А.
Батарея Deye RW-M5.3 Pro має вбудовану систему керування BМS. Це дозволяє контролювати напругу, струм, стан заряду, балансувати зарядний струм між комірками.
Для покращення можливостей системи (збільшення ємності), 32 акумуляторних батарей можна підключити паралельно. Таким чином ви зможете значно збільшити термін автономної роботи електроприладів в вашому будинку чи офісі.
Основні переваги:
✔️ Модульна конструкція, що забезпечує простоту монтажу та розширення.
✔️ 6000 циклів заряду/розряду акумулятора до 90%.
✔️ Проста інтеграція з багатьма типами гібридних та автономних сонячних інверторів.
✔️ Корисна потужність 5,32 кВт⋅год, з можливістю нарощення до 170 кВт⋅год
✔️ Паралельне підключення до 32 одиниць.
✔️ Очікуваний термін служби 15 років.
✔️ Гарантія 5 років.
Технічні характеристики:
✔️ Хімічний склад батареї: LiFePO4
✔️ Вбудований автоматичний вимикач: 125A 1P, 125Vdc
✔️ Ємність: 104 Аг
✔️ Масштабованість: Макс. 32 шт паралельно (170 кВт*год)
✔️ Номінальна напруга: 51,2 В
✔️ Робоча напруга: 43,2 В – 57,6 В
✔️ Номінальна енергія: 5,32 кВт/год
✔️ Споживана енергія: 4,79 кВт/год
✔️ Струм заряду/розряду: 50 A (рекомендований), 100 A (макс.), 150 A (піковий, 2 хв при 25°C)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 104 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 51.2 В |
| Струм заряду | 50 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Висота | 581 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Вага | 45 кг |
- Ціна: 39 338 ₴





