
Автономний інвертор Must PV18-1012 VPM, 1000Вт, 12В
- Немає в наявності
8 973 ₴
Автономний інвертор Must PV18-1012 VPM, 1000Вт, 12В
Опис:
Автономний інвертор Must PV18-1012 VPM, 1000Вт, 12В ( 15-55 Vdc) - це багатофункціональний інвертор, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумуляторів для забезпечення підтримки безперебійного живлення.
Сонячний інвертор накопичує енергію від сонячних модулів, мережі чи генератора в акумуляторні батареї.
Інвертори Must PV18-1012 VPM чудово підходять для заміських будинків та офісних приміщень.
У денний час сонячна енергія може живити вашу побутову техніку, або ви можете зберегти цю енергію в акумуляторній батареї для резервного живлення при відключенні електроенергії або вночі.
Сфери застосування інвертора MUST 1 кВт:
✔️ сонячні електростанції;
✔️ джерела безперебійного живлення;
✔️ джерела резервного електроживлення;
✔️ інші сфери застосування.
Технічні характеристики Must PV18-1012 VPM, 1000Вт, 12В:
✔️ Номінальна потужність: 1000Вт
✔️ Імпульсна потужність: 2000 Вт
✔️ Чиста синусоїда
✔️ Регулювання напруги змінного струму (батарейний режим): 220-240 В змінного струму (налаштування)
✔️ Ефективність інвертора (пікова): 90% ~ 93%
✔️ Напруга 230 В змінного струму
✔️ Вибірний діапазон напруги 170-280 В змінного струму (ІБП)/90-280 В змінного струму (APL)/184-253 У змінного струму (VDE)
✔️ Діапазон частот 50 Гц/60 Гц (автоматичне визначення)
✔️ Напруга акумуляторів що під’єднуються: 12 В
✔️ Напруга заряду, що плаває: 13,7 В постійного струму
✔️ Захист від перезаряджання: 15 В постійного струму
✔️ Діапазон напруги MPPT: 15-55 В постійного струму
✔️ Споживана потужність у режимі очікування: 2 Вт
✔️ Максимальний струм сонячної зарядки: 60 А
✔️ Струм заряду АКБ від мережі 10А чи 20А (обирається в налаштуваннях)
✔️ Максимальна ефективність: 98%
✔️ Максимальний струм заряду: 70 А
✔️ Вологість Від 5% до 95% відносної вологості (без конденсації)
✔️ Робоча температура: 0°C~50°C
✔️ Температура зберігання: +15 °C -60 °C
✔️ Розміри пристрою: (Ш*В*Г) (мм) 225*355*92
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 60 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 98 % |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 92 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 8 973 ₴

