
Сонячна панель Risen RSM108-9-425N, 425 Вт моно
- Немає в наявності
3 403 ₴
Сонячна панель Risen RSM108-9-425N - це високоефективний фотомодуль, розроблений для використання в системах сонячної енергетики як для комерційних, так і для побутових застосувань. Цю панель оснащено монокристалічними кремнієвими осередками, що забезпечують високий рівень продуктивності та ефективності навіть в умовах низької освітленості.
Номінальна потужність RSM108-9-425N становить 425 Вт.
Високий показник потужності дозволить заощадити площу під монтування станції, а менша кількість панелей дозволить провести швидший монтаж.
Основні технічні характеристики:
✔️ Напруга при максимальній робочій потужності: 32.75В,
✔️ Струм при максимальній робочій потужності: 13.00А .
✔️ Струм короткого замикання становить: 13.86А,
✔️ Напруга холостого ходу: 39.07В.
Ключові особливості панелі:
✔️ ККД - 22,5%;
✔️ потужність - 425 Вт;
✔️ гарантія на втрату потужності не більше 20% - 30 років;
✔️ повна герметичність сонячної панелі (стійкість до 2400 Па до вітрових та до 5400 до снігових навантажень);
✔️ складаються (конструктивно) із половинчастих елементів (108 штук);
✔️ рама з анодованого алюмінію завтовшки 30мм.
Габарити та вага пристрою є такими: 1722×1134×30 мм, а вага – 22 кг.
Рама панелі виготовлена з анодованого алюмінію, тому вона фактично не піддається корозії. Діапазон робочої температури – від -40 до +85 C.
В цілому, даний фотомодуль буде ідеальним рішенням як для промислових, так і для домашніх станцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Risen Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 425 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13 А |
| Напруга при максимальній потужності | 32.75 В |
| Струм короткого замикання | 13.86 А |
| Напруга холостого ходу | 39.07 В |
| Кількість елементів | 108 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 22.5 % |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Довжина | 1722 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.046 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.25 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.3 %/° С |
- Ціна: 3 403 ₴
- Спосіб упаковки: Спосіб пакування: палета Кількість панелей в палеті: 36 шт Розмір палети, ДxВxШ: 2040x1130x1130 мм Вага палети, кг: 670


