
Гібридний інвертор Deye SUN-16K-SG05LP3-EU-SM2 16кВт, 3 Фази, 48В
- В наявності
126 412 ₴
121 992 ₴
Гібридний інвертор Deye SUN-16K-SG05LP3-EU-SM2
Опис:
Гібридний інвертор Deye SUN-16K-SG05LP3-EU-SM2 є потужним пристроєм для забезпечення постійного джерела енергії зі змінних джерел, таких як сонячні панелі та батареї.
Цей інвертор має потужність 16 кВт і працює на напругу 48 В, забезпечуючи 3-фазний змінний струм.
Інвертор може бути використаний як в системах зберігання енергії, так і в системах без зберігання. Він має вбудований зарядний пристрій для батарей, який дозволяє заряджати батареї від сонячних панелей, а також заряджати їх від мережі електропостачання в періоди низьких тарифів.
Інвертор має вбудований MPPT-контролер, який дозволяє ефективно використовувати енергію, що надходить від сонячних панелей, забезпечуючи максимальний вихідний струм.
Крім того, він має захист від перевантаження, короткого замикання та інших аварійних ситуацій, що забезпечує безпеку його роботи.
Deye SUN -16K дозволяє підключати до себе акумулятори як свинцево - кислотні, так і літієві. Напруга акумулятора повинна бути в діапазоні 40-60В.
Акумулятор може мати порт синхронізації CAN або RS485, тоді інвертор пізнає акумулятор і буде отримувати дані про ємності, залишку заряду, необхідному струмі зарядки, температурі.
Якщо акумулятор не підтримує функцію синхронізації з інвертором, то Ви можете в ручну задати всі параметри. Параметри задаються як у вимірювальних величинах, так і відсотковому відношенні.
Є можливість вказати струм розряду, для обмеження експлуатаційних параметрів акумулятора, вибрати джерела заряду, для кожного джерела вибрати свій індивідуальний режим, дати сигнал на зовнішні пристрої, встановити добові режими зарядки.
Основні переваги:
✔️ В інвертор вбудовано два MPPT трекери, один трекер має 2 стрінги інший має 1 стрінг. Отже в системі сонячної електростанції можна розмістити 3 окремих масиви сонячних панелей. В цьому випадку сонячні батареї можна монтувати на різних сторонах даху, або на землі, послідовно, або паралельно. Вхідний струм трекера: 36А+20А. Вхідна напруга постійного струму від сонячних батарей: 160-800В.
✔️ Сумісність з дизельними та бензиновими генераторами.
✔️ Сучасна система захисту від перенавантажень, короткого замикання.
✔️ Система моніторингу роботи СЕС.
✔️ Можливість збільшення потужності СЕС можна здійснити за рахунок паралельного з’єднання до 10 моделей даного інвертора.
Характеристики:
|
Виробник |
DEYE |
|
Тип |
Гібридний |
|
Номінальна потужність |
16000 W |
|
Пікова потужність |
32000 W |
|
Вихідна напруга АКБ |
48 V |
|
Діапазон вхідної напруги |
170-280 V |
|
Форма вихідної напруги |
Чиста синусоїда |
|
Максимальний струм заряду |
300 A |
|
Стартова напруга поля PV |
160 V |
|
Максимальний вхідний струм сонячного поля PV |
36+20 A |
|
Максимальна вхідна потужність PV, сонячного масиву. |
24 kWh |
|
Час перемикання |
8 мс |
|
Кількість фаз |
3 |
|
Кількість MPPT трекерів |
2 MPPT |
|
Діапазон роботи MPPT контролера |
160 – 650 V |
|
Кількість входів на 1 МРР трекер |
2+1 |
|
Паралельне підключення |
Так |
|
Ступінь захисту |
IP65 |
|
Робоча температура |
-40...+60 °C |
|
Додатково |
Лічильник (опціонально) |
|
Wi-Fi модуль (опціонально) |
|
|
Додатковий опціонал/можливості |
Макс. вихід 50% від загальної потужності одну фазу |
|
100% небалансований вихід по кожній фазі |
|
|
Зв'язок із змінним струмом для модернізації існуючої сонячної системи |
|
|
Макс. 10 шт. паралельно on-grid та off-grid |
|
|
Підтримка підключення кількох батарей паралельно |
|
|
Низьковольтна батарея 48V, ізоляція трансформаторна. |
|
|
6 періодів години для заряджання/розряджання аккумулятора |
|
|
Підтримка дизель-генератора |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 500 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220В-380В |
| Номінальна потужність | 16000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 17600 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 17600 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 456 мм |
| Висота | 268.5 мм |
| Вага | 50.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 121 992 ₴



