
Портативна зарядна станція IQ Energy Box S3 UPP-3600, 3600 Вт / 3072 Вт*год
- Немає в наявності
63 206 ₴
Портативна зарядна станція IQ Energy Box S3 UPP-3600, 3600 Вт / 3072 Вт*год
Опис:
IQ Energy Box S3 UPP-3600 – це потужна та компактна зарядна станція, яка чудово підійде для живлення електроприладів за відсутності електроенергії в мережі.
Завдяки невеликому розміру і вазі, електростанція підходить для домашнього використання, для офісу та для подорожей.
Велика ємність та висока вихідна потужність IQ BOX, може забезпечити достатню потужність для роботи широкого спектру інструментів та пристроїв.
Портативна електростанція IQ BOX - легка та зручна для перенесення завдяки міцній ручці. Оснащена багатофункціональним виходом змінного струму та портом USB, для забезпечення надійного живлення всіх електронних пристроїв та невеликих інструментів.
Зауважте, що загальна номінальна потужність повинна бути менше 3600 Вт. Якщо потужність підключеного обладнання виходить за межі діапазону, IQ BOX може вимкнутись.
Технічні характеристики:
✔️ Ємність - 3072 Wh (32 W ; 31 Аh)
✔️ AC вихід - 220 V/3600 W (номінальна); 7000 W (пікова)
✔️ DС вихід 12V - 12V/10A
✔️ USB вихід - 5V/3A;9V/2A;12V/1.5A(18W макс.)
✔️ Type-С вихід - 5V/3A;9V/3A;12V/3A;15V/3A;20V/5A(100W макс)
✔️ DC вхід - 12~30V/200W макс.
✔️ Форма хвилі - Чиста синусоїда
✔️ Розмір - 641,5*304,5*437,5 мм
✔️ Вага - 37,8 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | IQ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USB, USBx2, Type-C, Розетка AC 220В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 14 |
| Максимальна потужність W | 7000 |
| Ширина | 304.5 мм |
| Висота | 437.5 мм |
| Вага | 37.8 кг |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Номінальна ємність акумулятора | 3072 Вт/год |
- Ціна: 63 206 ₴

