
Система зберігання електроенергії ДБЖ 10,2 кВт Deye Інвертор 12кВт 3 Фази + Акб (2шт по 5.1кВт) AI-W5.1-12P3-EU-B
- Немає в наявності
232 094 ₴
Система зберігання електроенергії ДБЖ 10,2 кВт Deye Інвертор 12кВт 3 Фази + Акумулятор (2шт по 5.1кВт) AI-W5.1-12P3-EU-B
Опис:
Система зберігання електроенергії AI-W5.1-12P3-EU-B - це багатофункціональна фотоелектрична накопичувальна електростанція, яка підходить як для резервного живлення, так і для самостійного використання.
В одну систему зібрано акумулятор високої щільності енергії, MPPT сонячний контролер заряду, високочастотний інвертор та функціональний модуль ДБЖ.
Система потужністю 10,2 кВт зібрана у вигляді невеликої оригінальної шафи, укомплектована літієвою батареєю і вбудованою системою захисту батареї, що дозволяє використання системи для живлення навантаження в житлових і громадських приміщеннях.
Переваги такої системи:
✔️ Система «Все в Одному» для вашої енергобезпеки типу увімкнув та забув (інтегрований трифазний гібридний інвертор 12 кВт та акумуляторні батареї) : автоматичні зарядка, перехід на резервне живлення з АКБ та назад на мережу
✔️ Можливість простого підключення сонячних панелей
✔️ Вбудований МРРТ контроллер для кращої роботи з сонцем
✔️ Літій-залізо-фосфатний (LiFePО4) акумулятор (2шт по 5.1кВт) забеспечить від 6000 циклів заряду/розряду, масштабованість та безпека
✔️ Зручне та просте управління через додаток, ПК або сенсорний дисплей
✔️ Через зручний розумний додаток регулюється: пікове навантаження, оптимальне навантаження, змінний струм тощо
✔️ Плаский і штабельований дизайн, підлогове кріплення, без проводки і додаткових кріпильних гвинтів, швидке і просте встановлення.
✔️ Швидкий час перемикання 4 мс, що забезпечує вашу енергетичну безпеку
|
Модель |
AI-W5.1-12P3-EU-B |
|
Специфікація системи |
|
|
Номінальна вихідна потужність/потужність ДБЖ (Вт) |
12000 / 12000 |
|
Вихідна частота змінного струму та напруга |
50/60 Гц; L/N/PE 220/230 В змінного струму |
|
Тип мережі |
три фази |
|
Рекомендована енергоефективність |
15 кВт*год (хв.) |
|
Макс. Струм зарядки/розрядки (A) |
240 |
|
Робоча напруга батареї (В) |
43,2 ~ 57,6 |
|
Хімія акумулятора |
LiFePO4 |
|
Рейтинг IP корпусу |
IP65 |
|
Сертифікація системи |
IEC62619, IEC60730, CE, VDE2510-50, CEI 0-21 |
|
Гарантія [1] |
Акумулятор 10 років (інвертор 5 років) |
|
Технічні характеристики інвертора |
|
|
Макс. Вхідна потужність PV (Вт) |
156000 |
|
Номінальна вхідна напруга PV (В) |
550 (160~800) |
|
Постійна напруга при запуску (В) |
160 |
|
Діапазон напруг MPPT (В) |
200~650 |
|
Діапазон напруги постійного струму при повному навантаженні (В) |
350~650 |
|
Макс. Вхідний струм PV (A) |
26+13 |
|
Макс. PV струм короткого замикання (A) |
34+17 |
|
Кількість трекерів MPP |
2 |
|
Пікова потужність (поза мережею) |
В 2 рази від номінальної потужності, 10с |
|
Фактор потужності |
0,8 збільшення до 0,8 зменшення |
|
Постійний струм інжекції (мА) |
THD <3% (лінійне навантаження <1,5%) |
|
Дисплей |
РК |
|
Відносна вологість |
15% ~ 85% (без конденсації) |
|
Розмір (Ш x Г x В, мм) |
720х255х440 |
|
Вага (кг) |
38 |
|
Зв'язок з BMS |
CAN2.0 |
|
Безпека |
IEC/EN 62109-1,IEC/EN 62109-2,IEC/EN 61000-6-1,IEC/EN 61000-6-2,IEC/EN 61000-6-3,IEC/EN 61000-6-4 |
|
Регулювання мережі |
VDE4105,IEC61727/62116,VDE0126,AS4777.2,CEI 0-21,EN50549-1,G98,G99,C10-11,UNE217002,NBR16149/NBR16150 |
|
Макс. Ефективність |
97,60% |
|
Макс. ефективність зарядки/розрядки |
95,50% |
|
Технічні характеристики батареї |
|
|
Номінальна напруга (В) |
51.2 |
|
Енергія акумуляторного модуля (кВт·год) |
5.12 |
|
Модуль масштабованості |
Макс. 36 шт. паралельно (макс. потужність 184 кВт·год) |
|
Розмір акумуляторного модуля |
720*255*300(Ш х Г х В, мм) |
|
Розмір основи батареї |
720*255*68(Ш х Г х В, мм) |
|
Розмір батареї PDU3 |
720*255*228(Ш х Г х В, мм) |
|
Вага акумуляторного модуля (кг) |
53 |
|
Діапазон робочих температур |
Заряд: 0~55℃ / Розряд: -20℃~+55℃ |
|
Цикл життя |
≥6000 (25℃±2℃, 0,5C/0,5C, 90% DOD, 70% EOL) |
|
Сертифікація акумуляторного модуля |
IEC62619, CE, Великобританія, VDE2510-50, CEI 0-21, UN38.3, CE-LVD, CEC |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 240 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Максимальна потужність | 12000 Вт |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Час перемикання | 4 мс |
| Напруга акумулятору | 51.2 В |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Основні атрибути | |
| Напрацювання | 6000 циклів заряджання |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 48 В |
| Номінальна вихідна напруга | 180~280 В |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Да |
| Частота | 60 Гц |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Захист від перевантажень | Да |
| Номінальна потужність | 12000 Вт |
| Мінімальна робоча температура довкілля | 0 град. |
| Максимальна робоча температура довкілля | 55 град. |
| Сонячна батарея | Да |
| Цвет светодиода | білий |
- Ціна: 232 094 ₴


