
Гібридний інвертор 8кВт 48В ISMPPT BFP G 8000 AXIOMA energy
- Немає в наявності
46 852 ₴
Гібридний інвертор 8кВт 48В ISMPPT BFP G 8000 AXIOMA energy
Опис:
Гібридні Джерела безперебійного живлення Axioma Energy серії IS - це високоякісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів і об'єктів міні-бізнесу доповнені функцією автономного живлення.
Вбудований РК-дисплей дозволяє відстежувати роботу системи і з легкістю змінювати її параметри, такі як: зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі, або альтернативного джерела живлення, а так само встановлювати діапазон вхідної напруги.
Відмітна особливість пристроїв з індексом BFР - здатність працювати без акумуляторних батарей і більш високі напруги на вході PV, а також можливість роботи в паралель до 6 інверторів.
Інвертор здатний витримати стрибок потужності до 16 000 ВА. Інвертор може заряджати акумулятори з напругою 48 В. Напруга плаваючого заряду становить 54 В., а захист від перезаряджання сягає 63 В.
2 МРРТ трекера дають змогу під'єднати сонячні панелі на різних площинах. Діапазон МРРТ трекерів при робочій напрузі сягає 120 В. Максимальний зарядний струм (змінний) 120 А.
Особливості продукту:
✔️ Може «продавати» електроенергію в мережу.
(Наявна лише можливість включити/виключити передачу електроенергії в мережу. Немає статистики продажу)
✔️ Паралельна робота до 6 одиниць (набір для паралельного з'єднання інверторів входить в комплектацію)
✔️ Вбудований Wi-Fi для мобільного моніторингу (доступний додаток)
✔️ Інвертор із чистою синусоїдою
✔️ 2 МППТ трекера
✔️ Підтримує функцію USB On-the-Go
✔️ Зарезервований порт для BMS (RS485, CAN-BUS або RS232)
✔️ Незалежна конструкція (може працювати без аккумулятора)
✔️ Системна інформація роботи інвертора зберігається в журналі подій
✔️ Широкий діапазон вхідної напруги від сонячних батарей
✔️ Змінна конструкція вентилятора для простоти обслуговування
✔️ Настроюваний таймер використання виходу AC/PV та встановлення пріоритетів
✔️ Великий зарядний струм для заряджання акумулятора, pозмір струму регулюється
✔️ Сумісність із електромережею або входом генератора
✔️ Вбудований комплект захисту від пилу
✔️ Вбудований вихід постійного струму для вентилятора постійного струму, світлодіодної лампи, маршрутизатора тощо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 36 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 16000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 503 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Висота | 530 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 46 852 ₴

