
Гібридний інвертор Must PV19-6048 EXP, 48В, 6 кВт
- Немає в наявності
24 310 ₴
Гібридний інвертор Must PV19-6048 EXP, 48В, 6кВт
Опис:
Гібридний інвертор Must PV19-6048 EXP - це багатофункціональний інвертор, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT і зарядного пристрою для акумулятора, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення в портативному розмірі.
Серія PV1900 EXP може працювати без акумулятора.
Максимальна напруга відкритого ланцюга фотоелектричної матриці може досягати 500 В, а напруга MPPT — 150~450 В постійного струму, це дасть можливість повною мірою використовувати сонячну енергію.
✔️ Чиста синусоїда
✔️ Може працювати та забезпечувати живлення без акумулятора
✔️ Налаштування Smart LCD (Робочі режими, струм заряду, напруга заряду тощо).
✔️ Максимальна напруга холостого ходу фотоелектричної матриці: 500 В
✔️ Поєднання сонячної системи, мережі змінного струму та джерела живлення від батареї для безперервного живлення
✔️ Захист від перевантаження, короткого замикання та глибокого розряду акб
✔️ Функція холодного старту
✔️ Підтримка функції моніторингу USB, RS485
✔️ Віддалений моніторинг WIFI
✔️ Підтримка літієвих акумуляторів
✔️ Підтримується паралельна робота до 6 шт
✔️ Два виходи на навантаження сумарною потужністю 6 кВт, при чому можна налаштувати пріоритет відключення по кожному виходу окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 48 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 12000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 92 % |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 309 мм |
| Висота | 147 мм |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 24 310 ₴



