
Гібридний сонячний інвертор ANERN SCI-EVO-4200, 4.2 кВт, 24В
- Немає в наявності
11 934 ₴
Гібридний сонячний інвертор ANERN SCI-EVO-4200, 4.2 кВт, 24В
Опис:
Гібридний сонячний інвертор ANERN SCI-EVO-4200 потужністю 4.2 кВт - це найкраще рішення автономного електроживлення приватного будинку, офісу, невеликого магазину. Інвертор доцільно використовувати для електроживлення офісної та побутової техніки, систем освітлення та кондиціонування.
Цей пристрій може отримувати електроенергію від сонячних батарей, загальної електромережі, акумуляторів.
У випадку живлення від сонячних панелей інвертор перетворює постійний струм на змінний, потрібний для роботи електроприладів. Невикористану електроенергію сонячних фотомодулів інвертор експортує для зарядження акумуляторних батарей, які забезпечують резервне електроживлення.
У разі вимкнення електроструму в мережі - інвертор переводить електроприлади на резервне живлення від акумуляторів.
Рекомендуємо купувати свинцево-кислотні, або LiFePo4 акумулятори силою струму 24В.
Особливістю цієї моделі гібридного інвертора, є те, що пристрій може працювати і без акумуляторів!
Наявність в трекера двох стрінгів, дозволить вам розмістити 2 окремих масиви сонячних панелей в різних площинах.
Основні переваги пристрою:
✔️ оснащений рідкокристалічним дисплеєм для зручного контролю роботи пристрою;
✔️ чиста синусоїдальна напруга на виході;
✔️ підтримка роботи з паливними генераторами.
Інвертор ANERN SCI-EVO-4200 працює в режимі робочих температур -10°C - 50°C і відносній вологісті від 5% до 95% (без конденсації).
Технічні характеристики:
✔️ Модель: SCI-EVO-4200
✔️ Номінальна потужність: 4200ВА/4200Вт
✔️ Напруга батареї: 24VDC
✔️ Максимальна потужність сонячної панелі: 4200Вт
✔️ 1 МППТ трекер
✔️ Діапазон вхідної напруги MPPT: 60-450VDC
✔️ Максимальний зарядний струм: 120А
✔️ Габарити (ДxШxВ): 420x350x110мм
✔️ Вага: 9 кг
✔️ Частотний діапазон: 50 Гц/60 Гц (автоматичне визначення)
✔️ Час перемикання: 10 мс для комп'ютерів, 20 мс для побутових приладів
✔️ ККД: 96%
Застосування:
Гібридний інвертор ANERN SCI-EVO-4200 24V підходить для використання в різних системах енергопостачання:
✔️ Автономні сонячні електростанції
✔️ Резервні джерела живлення для будинків та офісів
✔️ Системи безперебійного живлення на промислових об'єктах
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ANERN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 4200 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6200 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 98 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 4200 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 9 кг |
- Ціна: 11 934 ₴


