
Система зберігання електроенергії ДБЖ 5,2 кВт MUST НВР18-5248 НМ 100Ah LiFePО4 MPPT
- Немає в наявності
50 830 ₴
Система зберігання електроенергії ДБЖ 5,2 кВт MUST НВР18-5248 НМ 100Ah LiFePО4 MPPT
Опис:
Система зберігання електроенергії MUST НВР18-5248 НМ - це багатофункціональна фотоелектрична накопичувальна електростанція, яка підходить як для резервного живлення, так і для самостійного використання.
В один корпус інтегровано акумулятор високої щільності енергії, MPPT сонячний контролер заряду, високочастотний інвертор та функціональний модуль ДБЖ.
Система потужністю 5,2 кВт сконструйована у вигляді невеликої оригінальної шафи, укомплектована літієвою батареєю 5120 Вт*год і вбудованою системою захисту батареї, що дозволяє використання системи для живлення навантаження в житлових і громадських приміщеннях.
Переваги такої системи:
✔️ Система все-в-одному для вашої енергобезпеки типу увімкнув-та-забув: автоматичні зарядка, перехід на резервне живлення з вбудованої АКБ та назад на мережу
✔️ Можливість простого підключення сонячних панелей
✔️ Вбудований МРРТ контроллер для кращої роботи з сонцем
✔️ Вбудований літій-залізо-фосфатний (LiFePО4) акумулятор 5120 Вт*г (51,2В 100 Аг) забеспечить від 6000 циклів заряду/розряду
✔️ Зручний для пересування форм-фактор з ручкою та колесами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Допустима пікова потужність | 5200 Вт |
| Максимальна потужність | 5200 Вт |
| Час перемикання | 10 мс |
| Напруга акумулятору | 51.2 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 810 мм |
| Вага | 90 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Основні атрибути | |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 180~280 В |
| Цвет светодиода | білий |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Да |
| Частота | 60 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Захист від перевантажень | Да |
| Мінімальна робоча температура довкілля | 0 град. |
| Максимальна робоча температура довкілля | 50 град. |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Сонячна батарея | Да |
- Ціна: 50 830 ₴



