
Система зберігання електроенергії 3,2 кВт MUST НВР18-3024 125Аг LiFePО4 MPPT
- В наявності
44 200 ₴
41 990 ₴
Система зберігання електроенергії 3,2 кВт MUST НВР18-3024 125Аг LiFePО4 MPPT
Опис:
Система зберігання електроенергії MUST НВР18-3024 - це багатофункціональна фотоелектрична накопичувальна електростанція, яка підходить як для резервного живлення, так і для самостійного використання.
В один корпус інтегровано акумулятор високої щільності енергії, MPPT сонячний контролер заряду, високочастотний інвертор та функціональний модуль ДБЖ.
Система потужністю 3 кВт сконструйована у вигляді невеликої оригінальної шафи, укомплектована літієвою батареєю 3200 Вт*год і вбудованою системою захисту батареї, що дозволяє використання системи для живлення навантаження в житлових і громадських приміщеннях.
Переваги такої системи:
✔️ Система все-в-одному для вашої енергобезпеки типу увімкнув-та-забув: автоматичні зарядка, перехід на резервне живлення з вбудованої АКБ та назад на мережу
✔️ Можливість простого підключення сонячних панелей
✔️ Вбудований МРРТ контроллер для кращої роботи з сонцем
✔️ Вбудований літій-залізо-фосфатний (LiFePО4) акумулятор 3200 Вт*г забеспечить від 6000 циклів заряду/розряду
✔️ Зручний для пересування форм-фактор з ручкою та колесами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 3 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Час перемикання | 10 мс |
| Напруга акумулятору | 25.6 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 443 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 697 мм |
| Вага | 35 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 180~280 В |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Да |
| Частота | 60 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Захист від перевантажень | Да |
| Мінімальна робоча температура довкілля | 0 град. |
| Максимальна робоча температура довкілля | 50 град. |
| Сонячна батарея | Да |
| Цвет светодиода | білий |
- Ціна: 41 990 ₴



