
Гібридний інвертор MUST PV18-1512VPM, 1500Вт, 12В, (MPPT)
- Немає в наявності
11 006 ₴
Гібридний інвертор MUST PV18-1512VPM, 1500Вт, 12В, (MPPT)
Опис:
Гібридний інвертор MUST PV18-1512VPM 1.5KW-12V MPPT (60А, 15-145 Vdc) - це багатофункціональний інвертор, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумуляторів для забезпечення підтримки безперебійного живлення.
Широкий РК-дисплей пропонує легкодоступні призначені для користувача кнопки, як-от струм заряджання акумулятора, пріоритет заряджання змінним струмом або сонячною енергією та прийнятну вхідну напругу на основі різних варіантів застосування.
Сонячний інвертор накопичує енергію від сонячних модулів, мережі чи генератора в акумуляторні батареї.
Інвертори MUST PV18-1512VPM чудово підходять для заміських будинків та офісних приміщень.
У денний час сонячна енергія може живити вашу побутову техніку, або ви можете зберегти цю енергію в акумуляторній батареї для резервного живлення при відключенні електроенергії або вночі.
Сфери застосування інвертора MUST 1,5 кВт:
✔️ сонячні електростанції;
✔️ джерела безперебійного живлення;
✔️ джерела резервного електроживлення;
✔️ інші сфери застосування.
Особливості MUST PV18-1512VPM 1.5KW-12V MPPT:
✔️ Інвертор із чистою синусоїдою;
✔️ Настроюваний діапазон вхідних напруг для побутової техніки та персональних комп'ютерів шляхом налаштування з РК-дисплея;
✔️ Настроюваний діапазон струму зарядки акумулятора через додатки шляхом налаштування з РК-дисплея;
✔️ Пріоритет зарядного пристрою змінного струму/сонячного зарядного пристрою, який можна налаштувати за допомогою РК-дисплея;
✔️ Сумісність із мережею або генератором;
✔️ Автоматичний перезапуск при відновленні змінного струму;
✔️ Захист від перевантаження/перегріву/короткого замикання;
✔️ Зрозумілий функціонал зарядного пристрою для оптимізації продуктивності акумулятора;
✔️ Функція прохолодного старту.
✔️ WI-FI управління (опціонально)
✔️ Можливе підключення до літієвого акумулятора.
Технічні характеристики MUST PV18-1512VPM 1.5KW-12V MPPT:
✔️ Модель - PV18-1512VPM
✔️ Тип ДБЖ - автономний
✔️ Кількість фаз - 1
✔️ Робота в паралелі - Ні
✔️ Номінальна потужність, Вт - 1500
✔️ Пікова потужність, Вт (протягом 5 сек) - 3000
✔️ Вихідна напруга, В - 230
✔️ Форма вихідного сигналу - чиста синусоїда
✔️ Частота вихідного сигналу, Гц - 50/60
✔️ Тип зарядного пристрою від СП - МРРТ
✔️ Кількість МРРТ - 1
✔️ ККД% - 98
✔️ Інтерфейс - RS232/USB
✔️ Робоча температура, С - 0- +50
✔️ Температура зберігання, С - 0- +50
✔️ Клас захисту - IP21
✔️ Габарити,мм - 321/255/125
✔️ Маса,кг - 5.5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 60 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 98 % |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 321 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 125 мм |
| Вага | 5.5 кг |
- Ціна: 11 006 ₴





