
Комплект резервного живлення на 6 кВт, Deye SUN-6кВт + Акумулятор DEYE SE-G5.1 Pro-B 100A LiFePo4, 5,12 кВт*год
- Немає в наявності
78 367 ₴
Опис:
Резервне живлення сьогодні важливе як ніколи, цей комплект дасть вам можливість бути енергонезалежними!
До комплекту входить:
-
Инвертор DEYE SUN-6K-SG03LP1-EU WIFI - 1 шт
-
Аккумулятор DEYE SE-G5.1 Pro-B 100A LiFePo4, 5,12 кВт*год - 1 шт
Deye SUN-6K-SG03LP1-EU дозволяє підключати до себе акумулятори як свинцево-кислотні, так і літієві. Напруга акумулятора повинна бути в діапазоні 40-60В.
Акумулятор може мати порт синхронізації CAN або RS485, тоді інвертор пізнає акумулятор і буде отримувати дані про ємності, залишку заряду, необхідному струмі зарядки, температурі.
Є можливість вказати струм розряду, для обмеження експлуатаційних параметрів акумулятора, вибрати джерела заряду, для кожного джерела вибрати свій індивідуальний режим, дати сигнал на зовнішні пристрої, встановити добові режими зарядки.
Інвертор Deye SUN-6K-SG03LP1-EU має ряд переваг в порівнянні з конкурентами, це стосується і технічних характеристик, і програмних і функціональних.
✔️ Інвертор оснащений двома MPPT трекерами. Тому до інвертора можна підключати два окремі масиви сонячних панелей (східний та західний скат даху будинку чи монтаж частини панелей на даху, а частини на землі). Струм MPPT від панелей - 13 А, а діапазон MPPT - від 125~425 В.
✔️ Робота в одно та трьохфазній системі в режимі паралельного з'єднання. Інвертор може працювати в режимі паралельного з'єднання до 16 шт., 3 шт. на кожну фазу в трьох фазній мережі.
✔️ Гібридний режим роботи. Інвертор сумісний з акумуляторами Li-ion, LFP та Lead Acid (свинцево-кислотного типу) типу, тому система на основі такого інвертора та акумулятора зможе працювати впродовж тривалого терміну без заміни АКБ. Ще одною перевагою гібридного режиму роботи є можливість продавати надлишки згідно "зеленого" тарифу. Також акумулятор сумісний в зі свинцево-кислотними акумуляторами.
✔️ Інтелектуальна система захисту вберігає інвертор від критичних поломок, які можуть виникнути при перевантажені, перенапрузі чи струму короткого замикання. Крім цього, інвертор моментально реагує на дугові пробої, що вберігає станцію від загорання.
✔️ Контроль генерації. Інвертор сумісний з інтелектуальним лічильником, який дозволяє обмежувати рівень генерації станції задля запобігання перетіканню надлишків в мережу (актуально тоді, коли немає змоги підключити "зелений" тариф)
✔️ Гарантія. Даний інвертор має 5 річну офіційну гарантію від виробника.
Дана модель відповідає стандарту захисту IP65.
Температурний діапазон роботи - від -40~60°C.
Технічні характеристики:
| Модель | Deye SUN-6K-SG03LP1-EU WiFi |
| Резервний, автономний режим | |
| Потужність, Вт | 6000 |
| Максимальна потужність, Вт | 6600 |
| Пікова потужність трохи більше 10с, Вт | 12000 |
| Вихідний струм, А | 27.3 |
| Максимальний вихідний струм, А | 30 |
| Максимальний струм транзиту, А | 40 |
| Вихідна частота, Гц | 50/60Гц (програмний вибір) |
| Тип мережі | 1ф (L/N/PE) |
| Сонячний контролер | |
| Максимальна потужність сонячного поля, | Вт 7900 |
| Діапазон напруги, | 100-500 |
| Номінальна напруга МРРТ, | 370 |
| Робочий діапазон МРРТ, | 124-425 |
| Старт МРРТ, В | 150 |
| Струм МРРТ, А | 13+13 |
| Максимальний струм МРРТ, А | 17+17 |
| Кількість трекерів МРРТ, шт | 2 |
| Кількість входів PV, шт | 1+1 |
| Вхід акумулятора | |
| Тип батареї | AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion |
| Діапазон напруги, | 40-60 |
| Максимальний струм зарядки, А | 120 |
| Максимальний струм розрядки, А | 120 |
| Стадії зарядки | 3 стадії + вирівнювання |
| Зовнішній датчик температури | є |
| Підтримка BMS | є CAN або RS485 |
| Ефективність | |
| Максимальний ККД, % | 97,6 |
| ККД з євро класифікації, % | 97,0 |
| ККД МРРТ, % | 99,9 |
| Температура експлуатації, С | -25...60 |
| Охолодження | примусове |
| Вага, кг | 32 |
| Габаритний розмір, мм | 680х420х233 |
| Ступінь захисту від навколишнього середовища | IP65 |
Акумулятор DEYE SE-G5.1 PRO-B
Deye SE-G5.1 Pro-B - це сучасний літій-наповнений полімерний (LFP) акумулятор з номінальною напругою 51,2 і великою ємністю 100 Ач, загальна ємність якого становить 5,12 кВт-год. Пристрій відрізняється від своїх основних конкурентів за декількома параметрами, які розглянуті нижче.
SE-G5.1 Pro-B - це безкобальтовий літій-залізо-фосфатний (LFP) акумулятор, відомий своєю надзвичайною безпекою та довговічністю. Його хімічний склад відрізняється природною стабільністю та значно знижує ризик перегріву. Крім того, він має високу ефективність і щільність потужності, що робить його надійним і потужним рішенням для широкого спектру додатків. Батарея оснащена системою керування батареєю (BMS), яка забезпечує комплексний захист та гарантує безпеку як обладнання, так і користувача.
Характеристики:
| Модель | SE-G5.1 Pro-B |
| Хімічний склад акумуляторів | LiFePO4 |
| Місткість (А*ч) | 100 |
| Масштабованість | Макс. 64 шт. (до 327 кВт*ч) параллельно (макс. 32 шт. без настройки) |
| Номінальна напруга (В) | 51,2 |
| Робоча напруга (В) | 43,2 ≈ 57,6 |
| Енергія (кВт * год) | 5,12 |
| Корисна енергія (кВт * год) | 4,6 Енергія постійного струму, умови випробування: 90% DOD, 0.5C заряд і розряд при 25°C. Корисна енергія системи може змінюватись залежно від параметрів конфігурації системи. |
| Рекомендований струм заряду/розряду (А) | 50 |
| Максимальний струм заряду/розряду (А) | 100 |
| Піковий (2 хвилини, 25°C) Струм заряду/ розряду (А) | 150 |
| Рекомендована глибина розряду | 90% |
| Головний LED-індикатор | 5 светодиодов (SOC: 20% ≈ SOC 100%), 3 светодиода (Работа, опасность, защита) |
| Ступінь захисту корпусу IP | 20 |
| Робоча температура | Зарядка: 0 ≈ 55°C (Додатковий нагрівання: -20°C ≈ 55°C), Розрядка: -20°C ≈ 55°C |
| Температура зберігання | 0 ≈ 35°C |
| Вологість | 5% ≈ 95% |
| Висота над рівнем моря | ≤2000 м |
| Термін служби циклу | ≥6000 (25°C±2°C, 0.5C/0.5C, 90% DOD, 70% EOL) |
| Спосіб встановлення | Настінний, підлоговий, стійкий (19-дюймовий стандартний корпус, товщина корпусу ≥ 600 мм) |
| Порт зв'язку | CAN2.0, RS485 |
| Енергетична пропускна спроможність | 16 МВт*ч @ 70% EOL |
| Сертифікація | UN38.3, IEC62619, CE, UK, VDE2510-50, CEI 0-21, FCC, UL1973, UL9540A |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Допустима пікова потужність | 7800 Вт |
| Максимальна потужність | 6600 Вт |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 580 мм |
| Вага | 20.5 кг |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Основні атрибути | |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 500 В |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Цвет светодиода | Зелений |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Захист від перевантажень | Да |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -20 град. |
| Максимальна робоча температура довкілля | 60 град. |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Сонячна батарея | Да |
- Ціна: 78 367 ₴


