
Комплект резервного живлення на 6 кВт, Deye SUN-6кВт + Акумулятор Pylontech US5000 48В 100A, 4.8 кВт*год
- Немає в наявності
88 091 ₴
Опис:
Резервне живлення сьогодні важливе як ніколи, цей комплект дасть вам можливість бути енергонезалежними!
До комплекту входить:
-
Инвертор DEYE SUN-6K-SG03LP1-EU WIFI - 1 шт
-
Аккумулятор Pylontech US5000 48В 100A, 4,8 кВт*год - 1 шт
Deye SUN-6K-SG03LP1-EU дозволяє підключати до себе акумулятори як свинцево-кислотні, так і літієві. Напруга акумулятора повинна бути в діапазоні 40-60В.
Акумулятор може мати порт синхронізації CAN або RS485, тоді інвертор пізнає акумулятор і буде отримувати дані про ємності, залишку заряду, необхідному струмі зарядки, температурі.
Якщо акумулятор не підтримує функцію синхронізації з інвертором, то Ви можете в ручну задати всі параметри. Параметри задаються як у вимірювальних величинах, так і відсотковому відношенні.
Є можливість вказати струм розряду, для обмеження експлуатаційних параметрів акумулятора, вибрати джерела заряду, для кожного джерела вибрати свій індивідуальний режим, дати сигнал на зовнішні пристрої, встановити добові режими зарядки.
Інвертор Deye SUN-6K-SG03LP1-EU має ряд переваг в порівнянні з конкурентами, це стосується і технічних характеристик, і програмних і функціональних.
✔️ Інвертор оснащений двома MPPT трекерами. Тому до інвертора можна підключати два окремі масиви сонячних панелей (східний та західний скат даху будинку чи монтаж частини панелей на даху, а частини на землі). Струм MPPT від панелей - 13 А, а діапазон MPPT - від 125~425 В.
✔️ Робота в одно та трьохфазній системі в режимі паралельного з'єднання. Інвертор може працювати в режимі паралельного з'єднання до 16 шт., 3 шт. на кожну фазу в трьох фазній мережі.
✔️ Гібридний режим роботи. Інвертор сумісний з акумуляторами Li-ion, LFP та Lead Acid (свинцево-кислотного типу) типу, тому система на основі такого інвертора та акумулятора зможе працювати впродовж тривалого терміну без заміни АКБ. Ще одною перевагою гібридного режиму роботи є можливість продавати надлишки згідно "зеленого" тарифу. Також акумулятор сумісний в зі свинцево-кислотними акумуляторами.
✔️ Інтелектуальна система захисту вберігає інвертор від критичних поломок, які можуть виникнути при перевантажені, перенапрузі чи струму короткого замикання. Крім цього, інвертор моментально реагує на дугові пробої, що вберігає станцію від загорання.
✔️ Контроль генерації. Інвертор сумісний з інтелектуальним лічильником, який дозволяє обмежувати рівень генерації станції задля запобігання перетіканню надлишків в мережу (актуально тоді, коли немає змоги підключити "зелений" тариф)
✔️ Гарантія. Даний інвертор має 5 річну офіційну гарантію від виробника.
Дана модель відповідає стандарту захисту IP65.
Температурний діапазон роботи - від -40~60°C.
Акумулятор Pylontech US5000 LiFePo4
Акумуляторна батарея Pylontech US5000 - з потужністю 4,8 кВт*год, має вбудовану систему управління батареєю (BMS), встановлену в кожному модулі, що забезпечує більшу безпеку.
Таким чином, внутрішні елементи контролюються та уникають перенапруги, перезаряду, перегріву і т.д.
Акумулятори Pylontech US5000 дуже легко комбінувати: з'єднувальні кабелі до наступного модуля акумулятора вже включені в комплект. Встановлення та введення в експлуатацію дуже прості.
Акумуляторний блок Pylontech US5000 (4,8 кВт-год/48 В) – це інноваційна літієва батарея (LiFePo4) від відомого китайського виробника Pylon Technologies. Вона має безліч експлуатаційних та технічних переваг у порівнянні з пристроями інших компаній.
Ключові особливості акумуляторів Pylontech US3000 (4,8 кВт/48 В):
✔️ Значна номінальна ємність (100 А*год);
✔️ тривалий термін служби;
✔️ доступна вартість;
✔️ можливість нарощування потужності (модульна архітектура)
✔️ легкість монтажу та підключення;
✔️ сумісність із усіма популярними інверторами, що використовуються у складі сучасних сонячних систем.
|
Модель |
Pylontech US3000 |
|---|---|
|
Виробник |
Pylontech |
|
Тип акумулятора |
LiFePO4 |
|
Максимальна робоча температура, град |
60 |
|
Ємність акумулятору, А.Г |
100 |
|
Колір корпусу |
чорний |
|
Країна виробник |
Китай |
|
Напруга, В |
48 |
|
Мінімальна робоча температура, град |
-20 |
|
Стан |
новий |
|
Кількість циклів |
6000 |
|
Вага, кг |
40 |
|
Гарантійний термін, міс |
60 |
|
Габаритні розміри: |
|
|
Вага, кг |
40 |
|
Висота, мм |
161 |
|
Ширина, мм |
442 |
|
Довжина, мм |
420 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Допустима пікова потужність | 7800 Вт |
| Максимальна потужність | 6600 Вт |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 580 мм |
| Вага | 20.5 кг |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Основні атрибути | |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 500 В |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Цвет светодиода | Зелений |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Захист від перевантажень | Да |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -20 град. |
| Максимальна робоча температура довкілля | 60 град. |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Сонячна батарея | Да |
- Ціна: 88 091 ₴


