
Акумуляторна батарея комплект DEYE AI-W5.1 LiFePO4 51.2v 200AH, 10,24кВт⋅год
- Немає в наявності
159 120 ₴
Акумуляторна батарея комплект DEYE AI-W5.1 LiFePO4 51.2v 200AH, 10,24кВт⋅год
Опис:
Комплект акумуляторних батарей DEYE AI-W5.1 LiFePO4 51.2v 100AH, 10,24кВт⋅год є ідеальним для зберігання резервної електроенергії в системах сонячних електростанцій та джерелах безперебійного живлення.
Запас потужності комплекту становить 10240Вт·год, (запас корисної потужності 9200Вт·год), напруга 51,2В, сила струму 200A. Це дозволить забезпечити якісне та довготривале резервне електроживлення ваших побутових приладів.
Розумна BMS система AI-W5.1-PDU1, що є невід’ємною частиною комплекту акумуляторів, забезпечує якісний контроль заряджання і розряджання системи, захист від перенавантаження, та стрибків напруги і струму.
Комплект DEYE AI-W5.1 LiFePO4 51.2v 100AH, 10,24кВт⋅год що складається з контролера BMS AI-W5.1-PDU1, 2-х акумуляторних модулів Deye AI-W5.1 з запасом потужності 5.12кВт·год кожен, та акумуляторної бази AI-W5.1-Base.
Два акумуляторні модулі з напругою 51,2В, що з’єднуються між собою паралельно, мають силу струму 100A. При номінальному зарядному струмі 100A, цей комплект можна зарядити відносно швидко. Це дуже суттєва перевага при сьогоднішніх частих вимкненнях світла.
Літій-залізо-фосфатні акумулятори мають великий термін служби до 15 років, та кількість циклів заряду/розряду більше 6000. Даний комплект має глибину розряду до 90%.
Максимально в одну систему можна паралельно з'єднати 36 акумуляторних модулів з загальним запасом потужності 184кВт·год
Акумулятори даного типу комплектуються силовими кабелями для підключення до інвертора.
Клмплект має клас захисту ІР65.
Виробник надає гарантію на АКБ 10 років.
Робоча температура комплекту -20~55°C.
Пристрій працює при відносній вологості 5%~95%.
Розміри комплекту: 720*255*765мм.
Вага: 124 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 51.2 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Висота | 765 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Вага | 124 кг |
- Ціна: 159 120 ₴




