
Портативна зарядна станція IQ Energy Box UPP-600, 600 Вт / 595 Вт*год
- Немає в наявності
20 111 ₴
Портативна зарядна станція IQ Energy Box UPP-600, 600 Вт / 595 Вт*год
Опис:
IQ Energy Box UPP-600 – це потужна та компактна зарядна станція, яка чудово підійде для живлення електроприладів за відсутності електроенергії в мережі.
Завдяки невеликому розміру і вазі 6,8 кг, електростанція підходить для домашнього використання, для офісу та для подорожей.
Велика ємність та висока вихідна потужність IQ BOX, може забезпечити достатню потужність для роботи широкого спектру інструментів та пристроїв.
Портативна електростанція IQ BOX - легка та зручна для перенесення завдяки міцній ручці. Оснащена багатофункціональним виходом змінного струму та портом USB, для забезпечення надійного живлення всіх електронних пристроїв та невеликих інструментів.
Зауважте, що загальна номінальна потужність повинна бути менше 600 Вт. Якщо потужність підключеного обладнання виходить за межі діапазону, IQ BOX може вимкнутись.
Технічні характеристики:
✔️ Ємність - 595 Wh (19,2 W ; 31 Аh)
✔️ AC вихід — 220 V/600 W (номінальна); 1000 W (пікова)
✔️ DС вихід — 12V 12V/10A
✔️ USB вихід — 5V/3A;9V/2A;12V/1.5A(18W макс.)
✔️ Type-С вихід - 5V/3A;9V/2A;12V/3A;15V/3A;20V/3A(60W макс)
✔️ DC вхід - 12~30V/200W макс.
✔️ Type-С вхід - 60W макс
✔️ Форма хвилі — Чиста синусоїда
✔️ Розмір — 267*197*247 мм
✔️ Вага — 6.8кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IQ |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 186000 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 8 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Висота | 247 мм |
| Вага | 6800 г |
- Ціна: 20 111 ₴








