
Портативна електростанція IQ ENERGY BOX UPP-1800, 1800 Вт/1488 Вт*год
- Немає в наявності
46 940 ₴
Портативна електростанція IQ ENERGY BOX UPP-1800, 1800 Вт/1488 Вт*год
Опис:
IQ Energy Box UPP1800 – це потужна та компактна зарядна станція, яка чудово підійде для живлення електроприладів за відсутності електроенергії в мережі.
Завдяки невеликому розміру і вазі 15кг, електростанція підходить для домашнього використання, для офісу та для подорожей.
Велика ємність та висока вихідна потужність IQ BOX, може забезпечити достатню потужність для роботи широкого спектру інструментів та пристроїв.
Портативна електростанція IQ BOX - легка та зручна для перенесення завдяки міцній ручці. Оснащена багатофункціональним виходом змінного струму та портом USB, для забезпечення надійного живлення всіх електронних пристроїв та невеликих інструментів.
Зауважте, що загальна номінальна потужність повинна бути менше 1800 Вт (імпульсна 4000 Вт). Якщо потужність підключеного обладнання виходить за межі діапазону, IQ BOX може вимкнутись.
✔️ Ємність -1488Wh
✔️ AC вихід — 220 V/1800 W (номінальна); 4000 W (пікова)
✔️ DС вихід 12V -12V/10A
✔️ USB вихід — 5V/3A;9V/2A;12V/1.5A(18W макс.)
✔️ Type-С вихід -5V/3A;9V/2A;12V/3A;15V/3A;20V/3A(60W макс)
✔️ DC вхід -12~30V/200W макс.
✔️ Type-С вихід -5V/3A;9V/2A;12V/1.5A(18W макс)
✔️ LED-Світло -7W; 3 режими (низький-середній-високий)
✔️ Форма хвилі - Чиста синусоїда
✔️ Розмір 385*243*340мм
✔️ Вага 15кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IQ |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 465000 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 243 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 15 г |
- Ціна: 46 940 ₴






