
Сонячна панель Trina Solar TSM-DE19R 580W, 580 Вт
- Немає в наявності
4 553 ₴
Сонячна панель Trina Solar TSM-DE19R 580W, 580 Вт
Опис:
Trina Solar TSM-DE19R 580W - це панель високої потужності, розроблена компанією Trina Solar, яка є одним із провідних у світі виробників сонячних панелей.
✔️ Стійкість до впливу навколишнього середовища (сіль, аміак, пісок) з підвищеною температурою та високою вологістю;
✔️ Визначний температурний коефіцієнт потужності -0,34%/°С;
Взагалі Trina Solar TSM-DE19R 580W є високоякісною та ефективною сонячною панеллю, яка допоможе знизити витрати на електроенергію та зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.
ККД такого фотомодуля збільшено до 21.5%.
Важливе покращення модуля - знижений температурний коефіцієнт потужності до -0.34 %/C. Такий показник є кращим, ніж у конкурентів, і дозволяє даному модулю краще працювати при високих температурах.
Габарити Trina Solar TSM-DE19R 575W збільшені у порівнянні з попередніми моделями - до 2384×1134×30 мм.
Алюмінієва рама (анодована) є стійкою до корозії, що підвищує загальний термін експлуатації модуля. В якості інкапсулянта використана плівка EVA, а загальний рівень захисту оболонки відповідає стандарту IP68.
Панель пройшла технічні випробування, і є сертифікованою для фронтальних навантажень до 5400Па і тильних до 2400Па.
Попри високу потужність, вага сонячної панелі складає 29 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trina Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 580 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 14.86 А |
| Напруга при максимальній потужності | 39 В |
| Струм короткого замикання | 15.94 А |
| Напруга холостого ходу | 46.3 В |
| Кількість елементів | 132 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 21.5 % |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
| Довжина | 2384 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.04 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.25 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.34 %/° С |
- Ціна: 4 553 ₴

