
Акумулятор літієвий LiFePo4 48В 102A AX-LFP-102/51.2 AXIOMA ENERGY
- Немає в наявності
34 476 ₴
Акумулятор літієвий LiFePo4 48В 102A AX-LFP-102/51.2 AXIOMA ENERGY
Опис:
Літієвий акумулятор LiFePo4 48В 102A AX-LFP-102/51.2 AXIOMA ENERGY - один з найбільш надійних способів накопичення енергії, представлених на ринку України.
Цей акумулятор можна використовувати для підтримки енергозабезпечення різних видів устаткування і систем.
Акумулятор LiFePo4 48В 102A AX-LFP-102/51.2 особливо підходить для використання в умовах обмеженого простору, завдяки своїм компактним розмірам. Цю акумуляторну батарею рекомендується використовувати в автономних системах, де немає підключення до зовнішньої мережі - вона витримує глибокі розряди до 90%.
Для покращення можливостей системи (збільшення ємності), 15 акумуляторних батарей можна підключити паралельно. Таким чином ви зможете значно збільшити термін автономної роботи електроприладів в вашому будинку чи офісі.
Основні переваги:
✔️ Модульна конструкція, що забезпечує простоту монтажу та розширення.
✔️ Проста інтеграція з багатьма типами гібридних та автономних сонячних інверторів.
✔️ Корисна потужність 5,22 кВт⋅год.
✔️ Паралельне підключення до 15 одиниць.
✔️ Очікуваний термін служби 15 років.
✔️ Гарантія 5 років.
Основні характеристики:
|
Модель |
AX-LFP-102/51.2 |
|
Ємність системи батареї |
5,22 кВт/год |
|
Технологія елемента батареї |
Li-ion (LFP) |
|
Ємність елемента батареї |
102А/год |
|
Конфігурація |
1P16S |
|
Номінальна напруга |
51,2 В |
|
Діапазон робочої напруги |
45,6~56,2 В |
|
Розмір (Ш*Г*В) |
440*550*130(мм) / 17,32*21,65*5,12(дюйм) |
|
Вага нетто |
46 кг (101,41 фунтів) |
|
Масштабованість |
Макс. 15 систем у паралельній роботі |
|
Монтаж |
Підлогова підставка (стандарт), настінний (опція) |
|
Глибина розряду |
90% |
|
Струм заряду системи батареї (рекомендовано) |
80 А |
|
Струм заряду системи батареї (макс.) |
100 А |
|
Струм розряду системи батареї (рекомендовано) |
80 А |
|
Струм розряду системи батареї (макс.) |
100 А |
|
Охоложення |
Природна конвекція |
|
Комунікаційний порт |
RS232, RS485, CAN |
|
Клас захисту |
IP20 |
|
Температура зарядки |
0°C~50°C (32°F~122°F) |
|
Температура розряду |
-20°C~50°C (-4°F~122°F) |
|
Вологість |
5%-95% |
|
Макс. робоча висота |
2000м (6,562 футів) |
|
Гарантія |
5 років |
|
Сертифікати |
IEC62619 / IEC61000 / IEC62040 / CE / UN38.3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 102 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 51.2 В |
| Струм заряду | 80 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 46 кг |
- Ціна: 34 476 ₴






