
Гібридний інвертор Logic Power 3500Вт, ДБЖ LPW-HY-3522-3500VA+ 24В MPPT
- Немає в наявності
15 470 ₴
Гібридний інвертор Logic Power 3500Вт, ДБЖ LPW-HY-3522-3500VA+ 24В MPPT
Опис:
Гібридний інвертор LPW-HY-3522-3500VA+ від компанії Logic Power - це багатофункціональний інвертор, який поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумулятора, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення в одному корпусі.
Широкий РК-дисплей пропонує настроювані користувачем і легкодоступні кнопки, такі як струм зарядки батареї, пріоритет зарядки змінним струмом або сонячною батареєю та прийнятну вхідну напругу на основі різних програм.
✔️ у комплекті з акумуляторами може застосовуватися як джерело безперебійного живлення;
✔️ може працювати без підключення акумулятора.
✔️ Електроустаткування живиться електроенергією від сонячних батарей або від мережі 220V, залежно від часу доби та генерації фотомодулів.
Гібридні інвертори з правильною синусоїдою та MPPT контролером - переваги використання:
✔️ у разі затінення частини площі сонячних батарей інвертор автоматично оптимізує генерацію;
✔️ розумна конструкція зарядного пристрою для оптимізації роботи акумулятора;
✔️ функція холодного запуску.
Гібридний ДБЖ з правильною синусоїдою обладнаний комплексним електронним захистом, який гарантує безпеку та стабільність роботи системи в різних умовах:
✔️ Захист від навантаження. Ця функція виявляє та запобігає перевищенню номінальної потужності або струму, що споживається підключеними пристроями. Коли навантаження на систему стає надто високим, захист від перевантаження автоматично відключає вихідне електроживлення, щоб запобігти пошкодженню системи та підключених пристроїв.
✔️ Захист від короткого замикання запобігає пошкодженню системи у разі короткого замикання на виході. Коли відбувається коротке замикання, захист від короткого замикання негайно відключає вихідне електроживлення, щоб запобігти перегріву та пошкодженню компонентів системи.
✔️ Функція захисту від перевищення/зниження напруги регулює напругу на виході та запобігає її перевищенню або зниженню за межі безпечних значень.
Потужний гібридний інвертор для дому може забезпечити резервне живлення електрообладнання із сумарною потужністю до 3500 Вт. ККД інвертора – 93%.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 3500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 7000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3500 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики вбудованого контролера: | |
| Максимальна напруга, | 500 В |
| Максимальний струм | 13 А |
- Ціна: 15 470 ₴



