
Акумуляторна батарея Deye RW-M5.3 104A 51,2В LiFePo4, 5,32 кВт*год, літій-залізо-фосфатний
- Немає в наявності
49 062 ₴
Акумуляторна батарея Deye RW-M5.3 104A 51,2В LiFePo4, 5,32 кВт*год
Опис:
Літієвий акумулятор Deye RW-M5.3 51,2В 104A - один з найбільш надійних способів накопичення енергії, представлених на ринку України.
Цей акумулятор можна використовувати для підтримки енергозабезпечення різних видів устаткування і систем.
Модель Deye RW-M5.3 особливо підходить для використання в умовах обмеженого простору, завдяки своїм компактним розмірам. Цю акумуляторну батарею рекомендується використовувати в автономних системах, де немає підключення до зовнішньої мережі - вона витримує глибокі розряди до 90%. Рекомендований зарядний струм становить 34А.
Батарея Deye RW-M5.3 має вбудовану систему керування BМS. Це дозволяє контролювати напругу, струм, стан заряду, балансувати зарядний струм між комірками.
Для покращення можливостей системи (збільшення ємності), 32 акумуляторних батарей можна підключити паралельно. Таким чином ви зможете значно збільшити термін автономної роботи електроприладів в вашому будинку чи офісі.
Основні переваги:
✔️ Модульна конструкція, що забезпечує простоту монтажу та розширення.
✔️ 6000 циклів заряду/розряду акумулятора до 90%.
✔️ Проста інтеграція з багатьма типами гібридних та автономних сонячних інверторів.
✔️ Корисна потужність 5,32 кВт⋅год, з можливістю нарощення до 170 кВт⋅год
✔️ Паралельне підключення до 32 одиниць.
✔️ Очікуваний термін служби 15 років.
✔️ Гарантія 5 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 104 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 51.2 В |
| Струм заряду | 34 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Вага | 44 кг |
- Ціна: 49 062 ₴






