
Монокристалічна сонячна панель Jinko Solar 580 Вт JKM580N-72HL4-V N-type
- Немає в наявності
- Код: 0120
6 807 ₴
Монокристалічна сонячна панель Jinko Solar 580 Вт JKM580N-72HL4-V N-type
Опис:
У сонячному модулі Jinko JKM580N-72HL4-V використовуються монокристалічні осередки N-типу, ККД складає 22,45%
Він підходить як для автономних, так і для мережевих сонячних установок.
Дуже економічна панель Tiger Neo N-Type 580 W - це монокристалічна сонячна панель потужністю 580 Вт, що підходить для автономних та промислових фотоелектричних установок.
Модулі виготовлені з монокристалічного кремнію та мають високоякісну рамку з анодованого алюмінію.
Сонячна панель Jinko 580 W Tiger Neo N-Type може використовуватися як з сучасними літієвими батареями, так і зі звичайними свинцево-кислотними або гелевими акумуляторами/AGM при використанні відповідного контролера заряду.
Новий модуль Tiger Neo N-Type потужністю 580 Вт заснований на конструкції комірки з половинним зрізом, що дозволяє зменшити неузгодженість струмів у комірці та втрати потужності у смузі.
Крім того, технологія 9-busbar дозволяє зменшити відстань між головною шиною та лініями мережі, що знижує резистивні втрати, збільшує вихідну потужність та КПД модуля при збереженні низької напруги холостого ходу (Voc).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jinko Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1500 В |
| Потужність | 580 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.69 А |
| Напруга при максимальній потужності | 42.37 В |
| Струм короткого замикання | 14.47 А |
| Напруга холостого ходу | 51.02 В |
| Кількість елементів | 144 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 22.45 % |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Довжина | 2278 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.045 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.25 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.29 %/° С |
- Ціна: 6 807 ₴


