
Гібридний інвертор LuxPower ECO Hybrid SNA 6000 WIDE PV 6кВт 48В
- В наявності
31 824 ₴
30 056 ₴
Гібридний інвертор Luxpower ECO Hybrid SNA 6000 WIDE PV 6кВт 48В
Опис:
Однофазні інвертори для автономних сонячних електростанцій компанії LuxPower дозволяють побудувати надійну та ефективну систему повного або резервного енергозабезпечення об'єкту, дому або офісу.
Переваги інвертора:
✔️ функція продажу надлишків у мережу
✔️ функція обмеження генерації в мережу з підмішування сонячної енергії
✔️ функція роботи без акб
✔️ функція роботи одному з трьох джерел енергії (мережа, сонце, акб)
✔️ 2 МРРТ незалежні або у паралельному включенні
✔️ високовольтний МРРТ
✔️ додатковий вхід для генератора
✔️ управління генератором
✔️ паралельне включення
✔️ трифазне синхронне включення трьох інверторів
✔️ підтримка літієвих акумуляторів з BMS
✔️ жк дисплей
✔️ WIFI в комплекті постачання
✔️ автоматичний перезапуск після відновлення електропостачання.
✔️ 2 MPPT по 17 А кожен трекер, хол. напруга 480 В, 100...385 в робочу напругу, потужність панелей 8 кВт. заряд 100 А від сонця.
✔️ підтримка літієвої батареї або батареї 48 В
✔️ паралельне з'єднання до 10 інверторів
✔️ вбудований WI-FI з інтелектуальною платформою управління (відстежуйте, встановлюйте та оновлюйте програмне забезпечення віддалено через WI-FI)
✔️ потужність – 8000 Вт. пускова 10000 кВа.
✔️ напруга - 220 В (170...280 В).
✔️ перемикання – 10 мс.
✔️ вхід акб - 48 В (51.2 В). заряд від мережі до 60 А. підтримка кислотних та літій фосфатних залоз акб Pylontech, Byd та інші. зв'язок із BMS акб CAN, RS485.
✔️ робота паралельно – одну фазу до 50 кВт, на три фази до 45 кВт.
✔️ підмішування електроенергії.
✔️ ККД – 93%.
✔️ виконання – IP22.
✔️ власне споживання без навантаження – 60 Вт.
Сумісний з більшістю літієвих та AGM акумуляторів.
Основна особливість цієї моделі - ефективність до 93 % та наявність двох MPPT трекерів. Що для інверторів такого типу - вважається справді чудовими характеристиками.
Розміри становлять: 330 х 505 х 135 мм, Вага: 14.5 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LuxPower |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 17 А |
| Частота | 60 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 8000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 14.5 кг |
- Ціна: 30 056 ₴




