
Мережевий сонячний інвертор Solis S5-GR3P15K, 15 кВт, трифазний
- Немає в наявності
- Код: 0114
61 438 ₴
Мережевий сонячний інвертор Solis S5-GR3P15K, 15 кВт
Опис:
Мережевий інвертор Solis S5-GR3P15K - інвертори провідного та відомого китайського виробника Ginlong Solis.
Дана модель оснащена останніми передовими технологіями, які якісно перетворюють кожен ват електроенергії отриманої з сонячних панелей.
Дана модель сонячного інвертора може похизуватись максимальним струмом у цілих 32 А, який на відміну від аналогів становить значно менше значення. Окрім цього максимальна вхідна напруга може сягати 1100 В, завдяки чому є можливість встановлення сучасних високоефективних фотомодулів.
Solis S5-GR3P15K - є захищеним за стандартом ІР66.
В даній моделі реалізовано функцію AFCI, що знижує ризик займання та пожежі. Стабільна та надійна робота інвертора була протестована численними лабораторіями, та провідними комісіями в галузі енергетики, таких як SUD, CQC, TUV та SAA
Характеристики інвертора:
✔️ Максимум. КПД 98,7%
✔️ Струнний струм до 16А
✔️ Широкий діапазон напруження і низький пускове напруження
✔️ Захист AFCI, проактивний зменшує ризик загоряння
✔️ Підтримує експортний контроль потужності
✔️ Підтримує RS485, WiFi, GPRS
✔️ Скануйте для реєстрації в SolisCloud, підтримує віддалене оновлення і керування
✔️ Технологія автоматичної стабілізації напруженості в умовах слабкої мережі
✔️ Компактний дизайн, просте встановлення і обслуговування
✔️ Підтримує модулі високої потужності для зниження витрат на встановлення
✔️ > 150% відношення постійного / змінного струму
✔️ IP66
Вхід постійного струму:
✔️ Рекомендована макс. потужність: 22,5 квт
✔️ Пускова напруга:180 В
✔️ Максимум. Вхідний струм: 32 А
✔️ Кількість MPPT: 2
✔️ Максимум. Вхідна напруга: 1100 В
✔️ Номінальна напруга: 600 В
✔️ Діапазон напруги MPPT: 160-1000 В
✔️ Максимум. тек короткого замикання: 50 А
✔️ Максимум. кількість вхідних рядків: 2
Вихід змінного струму:
✔️ Номінальна вихідна потужність: 15 кВт
✔️ Максимум. Повна вихідний потужність: 16,5 кВА
✔️ Максимум. Вихідний потужність: 16,5 кВт
✔️ Номінальне навантаження мережі: 1 / N / PE, 220 / 230
✔️ Номінальна частота мережі: 50 Гц / 60 Гц
✔️ Номінальний вихідний струм мережі: 22,8 А / 21,7 А
✔️ Максимум. Вихідний струм: 23,8 А
✔️ Фактор сили: > 0,99 (0,8 з випередженням - 0,8 з запізненням)
Ефективність:
✔️ Максимум. Ефект: 98,6%
✔️ Ефективність ЄС: 98%
Загальні дані:
✔️ Розміри (Ш * В *):310 * 563 * 219 мм
✔️ Маса: 17,8 кг
✔️ Діапазон робочих температур навколишнього середовища: -25 ~ + 60 ℃
✔️ Захист від проникнення: IP66
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solis |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 380 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220В-380В |
| Номінальна потужність | 15000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 98.6 % |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 22500 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 219 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 563 мм |
| Вага | 18.8 кг |
- Ціна: 61 438 ₴




