
Гібридний сонячний інвертор MUST PH18-3024 PLUS 3000Вт, 24В, 80А
- Немає в наявності
- Код: 0111
19 006 ₴
Гібридний сонячний інвертор MUST PH18-3024 PLUS 3000Вт, 24В, 80А
Опис:
MUST PH18-3024 PLUS - це гібридний сонячний інвертор серії PH1800 Plus може реалізувати живлення навантаження та подачу в мережу надлишкової сонячної енергії відповідно до ваших налаштувань.
Протягом дня сонячна енергія може працювати з вашою побутовою технікою, і якщо є додаткова сонячна енергія, вона буде подаватись до мережі, або ви можете зберегти їх на акумуляторі для резервного живлення у разі відключення електроенергії.
Сонячний інвертор MUST PH18-3024 PLUS накопичує енергію від сонячних модулів, мережі чи генератора в акумуляторні батареї.
Пріоритети заряджання АКБ та подачі електроенергії споживачам задаються налаштуваннями інвертора. Таким чином, забезпечується безперебійне подання електроенергії до споживачів.
Гібридні сонячні інвертори MUST PH18-3024 PLUS чудово підходять для заміських будинків та офісних приміщень.
У денний час сонячна енергія може живити вашу побутову техніку, або ви можете зберегти цю енергію в акумуляторній батареї для резервного живлення при відключенні електроенергії або вночі.
Сфери застосування інвертора MUST PH18-3024 PLUS 3 кВт:
✔️ сонячні електростанції;
✔️ джерела безперебійного живлення;
✔️ джерела резервного електроживлення;
✔️ інші сфери застосування.
Особливості інвертора Must PH18-3024 PLUS 3000Bт:
✔️ Номінальна потужність: 3 кВт
✔️ Сонячний інвертор з чистою синусоїдою
✔️ Функція продажу надлишків в зовнішню мережу
✔️ Програмований пріоритет живлення для PV, акумулятора або мережі
✔️ Регульований зарядний струм та напруга, що дозволяє налаштувати систему під різні типи акумуляторів
✔️ Опціональний моніторинг WiFi
✔️ Підтримка паралельної роботи до 3 інверторів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 60 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 431 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 132 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Макс. напруга ХХ від сонця | 145 В |
| Вхідний струм контролера MPPT | 13 Ампер |
| Діапазон напруги MPPT | 30-130 |
| Макс. струм заряду від сонця | 80 А |
| Макс. струм заряду від мережі | 60 А |
| Сумарний макс. струм заряду | 140 А |
| Рекомендована вхідна потужність PV | 2000 Вт |
- Ціна: 19 006 ₴



