
Сонячний інвертор MUST PV18-3024 VPK 3 кВт, 24В, 3000BТ
- Немає в наявності
- Код: 0108
14 630 ₴
Сонячний інвертор MUST PV18-3024 VPK 3 кВт, 24В, 3000BТ
Опис:
MUST PV18-3024 VPK - це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує функції інвертора, сонячного зарядного пристрою з ШІМ і зарядного пристрою для акумуляторів, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення в портативному розмірі.
Сонячний інвертор MUST PV18-3024 VPK накопичує енергію від сонячних модулів, мережі чи генератора в акумуляторні батареї.
Пріоритети заряджання АКБ та подачі електроенергії споживачам задаються налаштуваннями інвертора. Таким чином, забезпечується безперебійне подання електроенергії до споживачів.
Автономні інвертори MUST PV18-3024 VPK чудово підходять для заміських будинків та офісних приміщень.
У денний час сонячна енергія може живити вашу побутову техніку, або ви можете зберегти цю енергію в акумуляторній батареї для резервного живлення при відключенні електроенергії або вночі.
Сфери застосування інвертора MUST PV18-3024 VPK 3 кВт:
✔️ сонячні електростанції;
✔️ джерела безперебійного живлення;
✔️ джерела резервного електроживлення;
✔️ інші сфери застосування.
Характеристики інвертора Must PV18-3024 VPK 3000Bт:
✔️ Номінальна потужність - 3000Вт
✔️ Пікова потужність - 6000Вт
✔️ Форма вихідного сигналу - Чиста синусоїда
✔️ Напруга АКБ - 24В
✔️ Тип контролера - ШИМ (PWM)
✔️ Макс. напруга ХХ панелей - 70В
✔️ Макс. зарядний стум від панелей - 50A
✔️ ККД - 93%
✔️ Розмір - 272*355*100мм
✔️ Вага - 10.3 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 10.3 кг |
- Ціна: 14 630 ₴



