
Монокристалічна сонячна двостороння панель Trina TSM-DEG19RC.20 570W BIFACIAL Duomax, 570 Вт
- Немає в наявності
- Код: 0098
7 072 ₴
Монокристалічна сонячна двостороння панель Trina TSM-DEG19RC.20 570W BIFACIAL Duomax, 570 В
Опис:
Trina TSM-DEG19RC.20 570W BIFACIAL Duomax - це панель високої потужності, розроблена компанією Trina Solar, яка є одним із провідних у світі виробників сонячних панелей.
✔️ Унікальна конструкція забезпечує збільшення продуктивності енергії в умовах часткового затінення;
✔️ Механічні експлуатаційні характеристики до 5400 Па динамічного навантаження та 2400 Па статичного навантаження;
✔️ Стійкість до впливу навколишнього середовища (сіль, аміак, пісок) з підвищеною температурою та високою вологістю;
✔️ Приріст енергії від 5 до 30% завдяки генерації тильної сторони модуля залежно від коефіцієнта відбиття поверхні, кута нахилу , висоти і т.д;
✔️ Визначний температурний коефіцієнт потужності -0,34%/°С;
✔️ Технологія Bifacial, що застосовується у цих сонячних панелях, дозволяє ефективно використовувати для генерації електроенергії не тільки прямі, але й відбиті сонячні промені.
Ефективність використання відбитих сонячних променів для генерації додаткової електроенергії залежить від альбедо поверхні — її здатності до відбивання.
Взагалі Trina TSM-DEG19RC.20 570W BIFACIAL Duomax є високоякісною та ефективною сонячною панеллю, яка допоможе знизити витрати на електроенергію та зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.
Особливості панелі Trina Solar 545 W BF TSM-210M110 включають таке:
✔️ Bifacial - біфаціальний пристрій здатний генерувати струм обома сторонами. Продуктивність тильного боку залежить від світловідбивних властивостей розташування. Приріст генерації може становити від 5 до 25%.
✔️ Високоякісна робота фотомодулів у розсіяному світлі (на 1% більша за продуктивність);
✔️ У будові сонячних елементів немає вад , завдяки вибраній технології виробництва – двошарового друку;
✔️ Високий показник зносостійкості.
✔️ Коефіцієнт корисної дії ФЕМ становить 21,1%.
✔️ Весь процес виробництва ретельно контролюється. У випробувальній лабораторії, сертифікованій UL, вони тестують продукти в екстремальних умовах, в соляному тумані або в атмосфері сільськогосподарського аміаку.
З лицьового та зворотного боку фотоелементи захищені загартованим прозорим склом з мінімальними властивостями, що відбивають. Для герметичності і максимальної міцності багатошарова конструкція поміщена в раму з анодованого алюмінію товщиною в 30 мм.
За звичайних умов встановлення СЕС, приріст потужності за рахунок задньої поверхні складає близько 10%, завдяки чому сонячна панель TSM-DEG19C.20 буде працювати значно ефективніше за звичайну модель! А з використанням спеціальних покриттів з високою здатністю до відбивання на поверхні під СЕС з біфіціальних панелей, можна отримати приріст потужності до 25%
Технології різаних осередків (Half-Cell) та мультишинності (MBB) роблять сонячні панелі Vertex більш продуктивними, стійкими до перегріву, затінювання, механічних навантажень.
Надпродуктивна та надійна модель Trina TSM-DEG19RC.20 570W Bifacial Duomax - відмінне рішення для домашніх, комерційних та промислових сонячних електростанцій під "зелений" тариф.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trina Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 570 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 14.84 А |
| Напруга при максимальній потужності | 38.4 В |
| Струм короткого замикання | 15.93 А |
| Напруга холостого ходу | 45.7 В |
| Кількість елементів | 132 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 21.1 % |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33.7 кг |
| Довжина | 2384 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.04 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.25 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.34 %/° С |
- Ціна: 7 072 ₴





