
Монокристалічна сонячна панель Inter Energy IE 210*210/M/55/MH 550W
- Немає в наявності
- Код: 0095
5 879 ₴
Монокристалічна сонячна панель Inter Energy IE 210*210/M/55/MH 550W
Опис:
Монокристалічна сонячна панель Inter Energy IE 210*210/M/55/MH 550W - сонячна панель, яка характеризується високою потужністю та відмінною якістю на довгі роки. Виробник - китайська компанія Inter Energy, яка представлена на ринку України вже біля 3-х років.
Потужність даної панелі становить 550 Вт, тож це рішення підійде як і для домашніх сонячних електростанцій, так і для промислових.
Тип фотоелемента - монокристал. Крім того, дана панель оснащена 12 струмоз'ємними доріжками (MBB), що дає їй додаткові переваги, такі як краща провідність струму та додаткова міцність окремої комірки.
Основна відмінність панелі - її потужність, яка складає 550 Вт. Тому сонячна панель Inter Energy буде відмінним рішенням для встановлення потужної сонячної електростанції, якщо є проблема обмеженої площі.
ККД модуля становить 21.05 %, що для панелей такого цінового діапазону є чудовим показником.
Панель Inter Energy оснащена захисними діодами Шоттки, котрі роблять дану панель витривалою до нагрівання.
Температурний коефіцієнт потужності складає -0.36 %/Co. Тому при високих температурах, панель продовжуватиме генерувати електроенергію з меншими втратами.
Фотомодуль піддається численним тестуванням та випробуванням, в тому числі граду 4-го класу (діаметр 2 см, швидкість 25 м/c), снігу (до 5400 Pa) та вітру (2400 Pa).
Виробник надає 10-річну гарантію на товар, і гарантує, що річна деградація модуля протягом 30 перших років експлуатації не перевищить 0.5 % (перший рік - 1-2 %).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Inter energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 550 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 17.21 А |
| Напруга при максимальній потужності | 31.96 В |
| Струм короткого замикання | 18.22 А |
| Напруга холостого ходу | 38.26 В |
| Кількість елементів | 110 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 21.05 % |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29.5 кг |
| Довжина | 2384 мм |
| Ширина | 1096 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.05 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.28 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.36 %/° С |
- Ціна: 5 879 ₴



