
Монокристалічна cонячна панель Risen Energy RSM132-8-660M, TITAN, 660 Вт
- Немає в наявності
- Код: 0094
7 293 ₴
Монокристалічна cонячна панель Risen Energy RSM132-8-660M, TITAN, 660 Вт
Опис:
Фотомодуль RSM132-8-660M, TITAN, 660 Вт - високопотужний фотомодуль, розроблений відомим китайським брендом Risen Energy. Дана компанія є одним з галузевих лідерів і потрапляє в рейтинговий списки Tier1. Стосовно фотомодуля, то він відзначається одним з найбільших показників потужності на ринку, особливою будовою архітектури та чудовим коефіцієнтом корисної дії.
Risen 660 M, TITAN є високопотужним модулем, з номінальним показником у 660 Вт.
ККД сонячної батареї становить 21.2%, тому панель надзвичайно ефективно перетворює сонячну енергію в електричну.
Тип панелі - монокристалічна Cut Half-Cell та PERC, що і пояснює таку високу продуктивність даного фотомодуля.
Кількість фотоелементів (комірок) – 132 шт. Розміщуються по 6шт. у 22 ряди.
Габарити пристрою: 2384 на 1303 на 35 мм.
Вага фотомодуля становить: 33,5 кг.
Після 10 років експлуатації фотомодуль втрачає не більше 10% від заявленої потужності.
Після 25 років – не більше 15,2%.
Загальний термін експлуатації панелі - понад 25 років.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Risen Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1500 В |
| Потужність | 660 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 17.37 А |
| Напруга при максимальній потужності | 38.12 В |
| Струм короткого замикання | 18.38 А |
| Напруга холостого ходу | 45.75 В |
| Кількість елементів | 132 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 21.2 % |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33.5 кг |
| Довжина | 2384 мм |
| Ширина | 1303 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.04 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.25 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.34 %/° С |
- Ціна: 7 293 ₴



