
Монокристалічна сонячна панель Axioma Energy AX-150M 150 Вт
- В наявності
4 995 ₴
4 464 ₴
Монокристалічна сонячна панель Axioma Energy AX-150M 150 Вт
Опис:
Сонячна панель AXIOMA energy AX-150M слугує джерелом основного або резервного живлення в рибальських або мисливських будиночках, туристичних кемпінгах або на природі для живлення міні-холодильників, телевізорів, ноутбуків або іншого, невеликого по потужності обладнання. Завдяки невеликим розмірам та вазі, панель є зручною у транспортуванні.
Модель AX-150M розроблена з якісних монокристалічних фотоелементів, тому панель відрізняється якісною роботою в продовж всього терміну використання.
Потужність складає 150 Вт, що при габаритах в 1480x680x30 мм є хорошим значенням.
Відхилення значення потужності може бути 0 – +3%.
Температурний коефіцієнт потужності становить -0.44 %/ °C.
Номінальна сила струму та напруги при максимальній потужності роботи фотомодуля – 8.20 А та 18.3 В відповідно.
Захисту від пилу та вологи забезпечується дотриманням стандарту ІР65. Тому панель працює при буть яких погодних умовах.
Габаритні розміри фотомодуля (ДхШхТ) 1480x680x30 мм, вага 11 кілограм.
Основні переваги сонячних панелей AXIOMA energy:
✔️ механічно міцна конструкція, адаптована під кліматичні навантаження Європи і України - витримує вітрові навантаження до 2400Па і сніг до 5400;
✔️ тривалий термін служби (> 25 років);
✔️ гарантована надійність і суворі гарантії якості - значно перевершують сертифікаційні вимоги;
✔️ висока надійність в екстремальних умовах навколишнього середовища (сильний сольовий туман, аміак, піщані вітри, град і т.п.);
✔️ краще співвідношення ціни та якості.
Характеристики сонячної панелі AXIOMA energy AX-150М:
✔️ номінальна потужність панелі Pm(W) 150
✔️ напруга фотомодуля 12В
✔️ номінальна напруга Vm(V) 20,0
✔️ номінальний струм Im(A) 7,51
✔️ напруга при розімкнутому контурі Voc(V) 24,0
✔️ струм короткого замикання Isc(A) 8,01
✔️ кількість полікристалічних сонячних елементів 36
✔️ алюмінієва рама, розміри 1185x700x35мм
✔️ вага 8,9 кг
✔️ температурний коефіцієнт VOC (β) = -0.40%/℃
✔️ температурний коефіцієнт ISC (α) = + 0.065%/℃
✔️ температурний коефіцієнт Pmax = -0.5%/℃
✔️ обхідні діоди, щоб зменшити втрати в частковій тіні
✔️ клас захисту IP65
✔️ відповідність стандарту CE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1000 В |
| Потужність | 150 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 8.2 А |
| Напруга при максимальній потужності | 18.3 В |
| Струм короткого замикання | 8.81 А |
| Напруга холостого ходу | 22.3 В |
| Кількість елементів | 4 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Довжина | 1480 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.033 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.39 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.44 %/° С |
- Ціна: 4 464 ₴


