
Монокристалічна сонячна панель Axioma Energy AX-100M 100 Вт
- В наявності
4 199 ₴
3 536 ₴
Монокристалічна сонячна панель Axioma Energy AX-100M 100 Вт
Опис:
Сонячна панель AXIOMA energy AX-100M слугує джерелом основного або резервного живлення в рибальських або мисливських будиночках, туристичних кемпінгах або на природі для живлення міні-холодильників, телевізорів, ноутбуків або іншого, невеликого по потужності обладнання. Завдяки невеликим розмірам та вазі, панель є зручною у транспортуванні.
Потужність панелі становить 100 Вт, тип фотомодуля - монокристал, має 4 струмоз'ємні доріжки (bb).
Габаритні розміри панелі 990x708x30 мм, вага 7,8 кг. Кількість фотоелементів - 72 штуки (6х12).
Використовується в 12-вольтовій системі з максимальною напругою 1000 В.
Має позитивний запас по потужності до 3% що забезпечує вищий показник виробітку за оптимальних погодніх умов. Рівень пило-вологозахисту панелі: ІР65.
Основні переваги сонячних панелей AXIOMA energy:
✔️ механічно міцна конструкція, адаптована під кліматичні навантаження Європи і України - витримує вітрові навантаження до 2400Па і сніг до 5400;
✔️ тривалий термін служби (> 25 років);
✔️ гарантована надійність і суворі гарантії якості - значно перевершують сертифікаційні вимоги;
✔️ висока надійність в екстремальних умовах навколишнього середовища (сильний сольовий туман, аміак, піщані вітри, град і т.п.);
✔️ краще співвідношення ціни та якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1000 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 5.5 А |
| Напруга при максимальній потужності | 18.2 В |
| Струм короткого замикання | 6.12 А |
| Напруга холостого ходу | 22.3 В |
| Кількість елементів | 72 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Довжина | 990 мм |
| Ширина | 708 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.033 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.39 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.44 %/° С |
- Ціна: 3 536 ₴

