
Гібридний сонячний інвертор Must PH18-5248 PRO 5 кВт, 48В, 80A, Підміс, Зелений тариф, Робота без АКБ
- Немає в наявності
22 542 ₴
Гібридний сонячний інвертор Must PH18-5248 PRO 5 кВт, 48В, 80A
Опис:
Must PH18-5248 PRO - це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT і зарядного пристрою для акумуляторів, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення в портативному розмірі.
Серія PH1800 PRO може працювати без батареї.
Гібридний інвертор MUST PH18-5248 PRO накопичує енергію від сонячних модулів, мережі чи генератора в акумуляторні батареї, має функції підмішування та віддачі енергії у мережу. Відмінною рисою даного інвертора є можливість роботи без АКБ.
Пріоритети заряджання АКБ та подачі електроенергії споживачам задаються налаштуваннями інвертора. Таким чином, забезпечується безперебійне подання електроенергії до споживачів.
Максимальна напруга холостого ходу фотоелектричної батареї може досягати 450 В, а напруга MPP становить 150 ~ 430 В, що допоможе повною мірою використовувати сонячну енергію.
Гібридні інвертори MUST PH18-5048 PRO чудово підходять для заміських будинків та великих офісних приміщень - це гібридний сонячний інвертор, який може здійснювати живлення навантаження без акумулятора, а також надлишок енергії продавати у мережу.
У денний час сонячна енергія може живити вашу побутову техніку, може подаватися в мережу або ви можете зберегти цю енергію в акумуляторній батареї для резервного живлення при відключенні електроенергії або вночі.
Переважна більшість усіх гібридних та батарейних сонячних інверторів у кращому випадку працює за обраними пріоритетами (зазвичай це Сонце, Акумулятори та Мережа). Тобто вони не можуть одночасно живити навантаження від Сонця та від мережі, а у разі нестачі електроенергії від Сонця, просто перемикаються на мережу.
Цей інвертор може працювати в такому режимі.
Сфери застосування інвертора MUST PH18-5248 PRO:
✔️ сонячні електростанції;
✔️ джерела безперебійного живлення;
✔️ джерела резервного електроживлення;
✔️ інші сфери застосування.
Переваги:
✔️ Максимальний струм заряду від сонячних панелей/мережі, А: 80A
✔️ Максимальний струм MPPT трекера, А: 18A
✔️ Широкий діапазон напруг MPPT: 150 – 430 В
✔️ Декілька режимів роботи: мережевий, автономний та мережевий з резервним живленням
✔️ Підтримка різних типів акумуляторів, у тому числі літієвих
✔️ Вбудований контролер заряду MPPT 80A
✔️ Можливість роботи без акумулятора
✔️ Можливість продавати надлишки електроенергії за “Зеленим тарифом”
✔️ Наявність LCD-дисплея
✔️ Наявність портів комунікацій: USB, RS485, WiFi (опційно)
✔️ Вбудований захист від: перенапруги, перевантаження по струму, а також короткого замикання
✔️ Інтелектуальна система керування роботою акумуляторних батарей
✔️ Безвентиляторна система охолодження з низьким рівнем шуму
✔️ Захист IP40
✔️ Номінальна потужність: 5200Вт
✔️ Пікова потужність: 10000Вт
Особливості:
✔️ Чиста синусоїда на виході інвертора
✔️ Вбудоване стеження точної максимальної потужності (ТММ) сонячної батареї (MPPT)
✔️ Декілька режимів роботи: паралельно з мережею, автономно, паралельно з мережею в режимі резервного джерела живлення;
✔️ Автоматичний перезапуск під час відновлення живлення змінного струму;
✔️ Великий рідкокристалічний дисплей відображає всю основну інформацію про роботу системи сонячного електропостачання;
✔️ Можливості для з'єднання з комп'ютером для налаштування та моніторингу роботи системи електропостачання;
✔️ Налаштування нижнього та верхнього порога заряджання акумуляторів;
✔️ Настроюваний діапазон вхідної напруги для домашньої техніки або ПК;
✔️ Настроюваний струм заряду акумуляторів;
✔️ 3-ступінчастий режим заряду АКБ;
✔️ Захист від перевантаження/перегріву/короткого замикання;
✔️ Ефективна система зарядного пристрою для оптимізації продуктивності акумулятора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна потужність | 5200 Вт |
| Допустима пікова потужність | 10000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 5200 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 488 мм |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 22 542 ₴






