
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050 Вт) 12 В, ДБЖ
- Немає в наявності
- Код: 0082
8 486 ₴
Опис:
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050 Вт) 12 В - це високотехнологічне і багатофункціональне обладнання, за допомогою якого забезпечується резервне електроживлення різноманітних технічних пристроїв та електроніки при раптовому або аварійному вимкненні живлення електромережі.
Застосування:
- ДБЖ для котла опалення;
- ДБЖ для холодильника;
- ДБЖ для аварійного освітлення та іншої потужної техніки.
Модель ДБЖ LPM-PSW-1500VA (1050 Вт) 12 В відрізняється високими якісними та технічними характеристиками, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями.
На передній панелі безперебійника розташований цифровий дисплей, який відображає параметри роботи пристрою, а за допомогою клавіш керування користувачу доступні налаштування.
LPM-PSW-1500VA дозволяє налаштовувати зарядний струм, тип акумуляторної батареї, робочий діапазон вхідної напруги.
Завдяки інтелектуальній системі охолодження вентилятор в безперебійнику спрацьовує в міру нагріву силової частини, та в залежності від температури здійснюється регулювання швидкості оборотів вентилятора.
Має функції стабілізації напруги та холодного старту.
Акумуляторна батарея - зовнішня на 12V (поставляється окремо).
Характеристики:
✔️ Фірма виробник - LogicPower;
✔️ Модель - LPM-PSW-1500VA;
✔️ Потужність (повна/активна) - 1500 ВА/1050 Вт;
✔️ Струм власного споживання - 3 А;
✔️ Діапазон вхідної напруги - 145-270 В або 100-290 В;
✔️ Номінальна частота - 45-65 Гц;
✔️ Форма вихідної напруги - синусоїдальна;
✔️ Час перемикання - менш як 10 мс;
✔️ Зарядний струм - 10 А / 20 А / Макс;
✔️ Габаритні розміри - 310х307х120 мм;
✔️ Вага - 13 кг;
✔️ Робоча температура - 0-40 С;
✔️ Вологість від 10 до 90%;
✔️ Гарантійний термін - 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 25 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 1050 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1500 Вт |
| ККД, не менше | 98 % |
| Час перемикання | 4 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 307 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 13 кг |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип корпусу | Негерметичний |
- Ціна: 8 486 ₴





