
Інвертор, ДБЖ, Безперебійник MUST 1000 Вт EP20-1000 PRO 12В правильна синусоїда
- Немає в наявності
- Код: 0077
7 868 ₴
Інвертор, ДБЖ, Безперебійник MUST 1000 Вт EP20-1000 PRO 12В
Опис:
ДБЖ MUST EP20-1000 PRO 1000W/12V - краща пропозиція для котлів, систем опалення, насосів, двигунів, електроніки та іншої техніки!
Джерело безперебійного живлення для котельного обладнання MUST EP20-1000W PRO, потужністю 1000Вт з підключенням зовнішнього акумулятора 12В.
Рекомендується для застосування в побуті для забезпечення резервного і надійного електроживлення газових і твердопаливних котлів, систем охоронної і пожежної сигналізації, автоматичних воріт та автоматики.
Якщо Вам потрібен безперебійник для забезпечення резервного електроживлення опалювального котла, комп'ютера, відеоспостереження і іншого важливого обладнання під час зникнення світла на тривалий термін - то це ідеальний варіант для цього випадку.
Особливості даної моделі:
✔️ Номінальна потужність змінного струму, ВА - 1000
✔️ Напруга живлення від акумуляторів, В - 12
✔️ Номінальна потужність змінного струму, Вт - 1000
✔️ Короткочасна максимальна потужність, Вт - 3000
✔️ Тип синусоїди - чиста (правильна)
✔️ Тип інвертора - Line Interactive
✔️ Налаштування пріоритетів - так
✔️ Підтримка сонячних батарей - без вбудованого контролера
✔️ Можливість роботи по "Зеленим тарифом" - немає
✔️ Допустима вхідна напруга від мережі (без переходу на АКБ), В - 220/230/240
✔️ Час перемикання (мережа / інвертор) - 10мс
✔️ Вихідна напруга - 230VAC ± 5%
✔️ Зарядний пристрій, А - 30
✔️ Стабілізація напруги - так
✔️ ККД - 0.95
✔️ Розумне налаштування РК-дисплея (частота, зарядна напруга, зарядний струм тощо).
✔️ 3-х ступінчастий алгоритм зарядки
✔️ Захист від перевантаження та короткого замикання
✔️ Захист від зворотної полярності батареї
✔️ Захист від глибокого розряду
✔️ Функція холодного старту
✔️ Гарантія - 12 місяців
✔️ Розміри (ДхШхВ), мм - 315 * 145 * 210
✔️ Вага, кг - 13.5
Застосування:
✔️ газовий котел;
✔️ твердопаливний котел;
✔️ насосне обладнання системи опалення;
✔️ система відеоспостереження;
✔️ система охоронної сигналізації;
✔️ система пожежної сигналізації;
✔️ чергове освітлення;
✔️ тривале резервне живлення серверних і стаціонарних комп'ютерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Струм заряду | 30 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| ККД, не менше | 95 % |
| Час перемикання | 6 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 13.5 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
- Ціна: 7 868 ₴



