
Акумуляторна батарея гелева Ultracell UCG100-12 GEL 12V 100 Ah
- Немає в наявності
11 050 ₴
Акумуляторна батарея гелева Ultracell UCG100-12 GEL 12V 100 Ah
Опис:
Акумуляторна батарея Ultracell UCG100-12 GEL 12V 100 Ah - це високоякісний акумулятор, призначений для зберігання та постачання електроенергії в різних застосуваннях.
Ця батарея виробляється компанією Ultracell, відомою своєю надійністю та якістю продукції у сфері акумуляторних рішень.
Ultracell UCG100-12 GEL має напругу 12 В і потужність 100 Ah.
Потужність АКБ дозволяє їй забезпечувати досить велику кількість електроенергії для різних пристроїв і систем, до прикладу середньостатичний газовий котел зможе пропрацювати на такій батареї приблизно 12-13 годин.
Ця батарея використовує технологію гелевого електроліту, що забезпечує високий рівень безпеки та довговічності, гелевий електроліт дозволяє забезпечити надійну роботу акумуляторної батареї.
Акумуляторна батарея Ultracell UCG-100-12 GEL 12V 100Ah не потребує обслуговування, тому, що це герметична моноблочна батарея, яку можна встановлювати в приміщенні з невеликою вентиляцією. Цей акумулятор, виготовлений з ABS, має чудову стійкість до найсуворіших зовнішніх умов і дуже стійкий до сірчаної кислоти, яка зберігається всередині.
Основні переваги АКБ:
✔️ Не потребує обслуговування через свою герметичність.
✔️ Довговічність роботи (понад 500 життєвих циклів заряду/розряду).
✔️ Легкість транспортування, за рахунок того, що АКБ не проливає рідину.
✔️ Стійкість до вібрацій
✔️ Можливість встановлення в приміщенні з слабкою вентиляцією.
✔️ Можливість встановлення в делікатному середовищі, як джерело резервного живлення медичного устаткування.
Сфера застосування:
✔️ Сонячні електростанції
✔️ Джерела безперебійного живлення
✔️ Телекомунікаційне обладнання
✔️ Охоронні системи
✔️ Запуск стаціонарних двигунів
Вага пристрою 35 кг. Тип елем: F10. Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 500 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 232 мм |
| Висота | 328 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Вага | 31 кг |
- Ціна: 11 050 ₴



