
Інвертор, гібридне ДБЖ 2000VA, 24В, 1.6 кВт + контролер ШИМ 50А, ІSPWM 2000, Axioma Energy
- Немає в наявності
9 812 ₴
Інвертор, гібридне ДБЖ 2000VA, 24В, 1.6 кВт + контролер ШИМ 50А, ІSPWM 2000, Axioma Energy
Опис:
Гібридні Джерела безперебійного живлення Axioma Energy серії IS - це високоякісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів і об'єктів міні-бізнесу, доповнені функцією автономного живлення.
Вбудований ЖК-дисплей дозволяє відстежувати роботу системи і з легкістю змінювати її параметри, такі як: зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі, або альтернативного джерела живлення, а так само встановлювати діапазон вхідної напруги.
Інвертор Axioma Energy ISPWM 2000VA, розроблений китайською компанією Axioma, оптимальне рішення при створенні такої сонячної станції, яка задовольнятиме основні потреби користувача в електроспоживанні і забезпечуватиме безперебійну роботу внаслідок накопичення енергії в акумуляторах.
Основні переваги інверторів Axioma Energy ISPWM 2000:
✔️ Чисто синусоїдальна форма вихідної напруги 230В;
✔️ Вбудований PWM (ШІМ) контролер сонячної зарядки;
✔️ Регулювання діапазону напруги живильної електромережі;
✔️ Регулювання сили зарядного струму;
✔️ Можливість обирати пріоритет живлення від мережі/від сонячних батарей через РКІ інтерфейс;
✔️ Можливість живлення як від електромережі, так і від генератора;
✔️ Автоматичне відновлення живлення від електромережі при відновленні напруги;
✔️ Захист від перевантаження та короткого замикання;
✔️ Інтелектуальний зарядний пристрій для оптимізації продуктивності акумулятора;
✔️ Функція холодного старту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3200 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 88 мм |
| Вага | 5.5 кг |
- Ціна: 9 812 ₴


