
Інвертор, гібридне ДБЖ 2500Вт , 24В + МППТ на 2.5 кВт, ISMPPT BF 2500 Axioma Energy
- Немає в наявності
19 890 ₴
Інвертор, гібридне ДБЖ 2500Вт , 24В + МППТ на 2.5 кВт, ISMPPT BF 2500 Axioma Energy
Опис:
Axioma Energy ISMPPT BF 2500Вт - автономний однофазний інвертор потужністю 2500Вт, є хорошим рішенням для малопотужної домашньої сонячної електростанції та гібридного джерела безперебійного електроживлення вашого помешкання чи офісу.
Головна відмінність даної моделі - це можливість працювати з генератором та високий діапазон напруги по PV, а саме 60 - 400 В та 13 А струму.
Потужність сонячного масиву до інвертора не повинна перевищувати 3000 Вт.
В режимі роботи від акумуляторних батарей, напруга акумулятора повинна бути 24 В.
В режимі роботи від АКБ в ISMPPT BF 2500 влаштована функція вирівнювання акумулятора для оптимізації продуктивності та продовження терміну служби.
Axioma Energy ISMPPT BF 2500 має компактний дизайн і низький рівень шуму, що робить його ідеальним вибором для використання в будинках та офісах. Крім того, інвертор має велику кількість влаштованих захистів, зокрема захист від перенавантаження, перегріву, короткого замикання тощо.
Також, важлива особливість Axioma Energy ISMPPT BF 2500 - це можливість працювати без акумуляторних батарей, що дозволяє розширювати систему поступово.
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 90 х 288 х 357 мм, вага - 7.1 кг, гарантія - 12 місяців.
Переваги Axioma energy ISMPPT BF 2500:
✔️ Форма вхідної напруги: чиста синусоїда;
✔️ Має змінний вентилятор охолодження, що полегшує обслуговування;
✔️ Новітня система захисту від перенавантаження та коливань напруги;
✔️ Інвертор може працювати без акумулятора;
✔️ Коефіцієнт корисної дії до 93%;
✔️ Має вбудований Wi-Fi модуль для контролю роботи інвертора;
✔️ Пристрій може працювати з паливним генератором;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| ККД, не менше | 93 % |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Захист | |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 357 мм |
| Вага | 7.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 80 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Захист від перевантажень | True |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | True |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Струм холостого ходу | 80 А |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -10 град. |
| Максимальна робоча температура довкілля | 50 град. |
| Сонячна батарея | True |
- Ціна: 19 890 ₴

