
Джерело безперебійного живлення, ДБЖ Axioma Energy 500ВА (300Вт, 12В) AXEN.IA-500VA
- Немає в наявності
- Код: 0062
4 729 ₴
Джерело безперебійного живлення, ДБЖ Axioma Energy 500ВА (300Вт, 12В) AXEN.IA-500VA
Опис:
Гібридний ДБЖ + стабілізатор Axioma Energy AXEN.IA-500, з правильною синусоїдою, розроблений компанією Axioma, оптимальне рішення при створенні автономної станції, яка задовольнить всі основні потреби користувача в електроспоживанні і забезпечить безперебійну роботу системи.
- Номінальне значення потужності для даної моделі становить 300 Вт.
- Номінальна вихідна напруга в режимі автономної роботи становить 220В.
- Номінальна напруга постійного струму становить 12 В.
Пристрій демонструє високий показник ефективності роботи.
Дана модель поєднує в собі одразу три основні функції:
✔️ Інвертор - перетворює постійний струм DC в змінний струм AC з чистою синусоїдою
✔️ Зарядний пристрій, який заряджатиме ДБЖ від мережі;
✔️ Стабілізує мережеву напругу;
Найкраще такий безперебійник підходить до малопотужної електротехніки потужністю до 300Вт.
Особливо часто дану модель використовують для котлів опалення, комп'ютерного обладнання, роутерів і малопотужної офісної техніки.
Блок безперебійного живлення містить в собі інтелектуальний зарядний пристрій, що дозволить правильно експлуатувати акумуляторну батарею та забезпечить експлуатацію АКБ.
Номінальна нами рекомендована місткість акумуляторної батареї - 100Аh.
Характеристики:
✔️ Виробник – Axioma Energy;
✔️ Модель – AXEN.IA-500VA;
✔️ Номінальна потужність – 300 Вт;
✔️ Максимальна потужність – 500 Вт;
✔️ Номінальна напруга живлення – 12 В;
✔️ Струм власного споживання – 1,3 А;
✔️ Напруга заряду – 13.8 В+/ - 0,5 В;
✔️ Стабілізація напруги – 160 В-260 В;
✔️ Робочий діапазон – 140 В – 275 В;
✔️ Зарядний пристрій – інтелектуальний 10 А;
✔️ Габаритні розміри (ШхДхВ) 230x145x180 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axioma |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 15 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 350 Вт |
| Максимальна потужність | 350 Вт |
| ККД, не менше | 98 % |
| Час перемикання | 6 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
- Ціна: 4 729 ₴




