
Мережевий інвертор Deye SUN-30K-G04
- В наявності
50 830 ₴
48 620 ₴
Deye SUN-30K-G04 – це сучасний трифазний мережевий інвертор потужністю 30кВт, що зможе забезпечити надійну систему електроживлення приміщень великої площі житлового, промислового, виробничого та торгового призначення.
Даний інвертор не працює з акумуляторами в якості резервного електроживлення об'єкту.
Коефіцієнт корисної дії цього інвертора складає 98,60%.
Основні переваги інвертора:
✔️ В інвертор вбудовано два MPPT трекера по 3 стрінги на кожен трекер. Отже в системі сонячної електростанції можна розмістити аж 6 окремих масивів сонячних панелей в різних площинах. В цьому випадку сонячні батареї можна монтувати на різних сторонах даху, або на землі, послідовно, або паралельно.
✔️ Вхідний струм кожного трекера: 40А. Вхідна напруга постійного струму від сонячних фотомодулів: 200-850В.
✔️ Вмонтований надійний захист вiд перенапруги по постiйному та змiнному струму
✔️ Можливiсть обмеження генерації електричної енергії в мережу (zero export). Ідеальне рішення для забезпечення власного споживання
✔️ 2 MPPТ трекери, з максимальним ККД до 98,6%.
✔️ Вбудований вимикач постійного струму
✔️ Функція Anti-PID (опціонально)
Високотехнологічний трифазний інвертор Deye SUN-30K-G04 виготовлено в КНР. Клас захисту цієї моделі ІР65. Діапазон робочих температур -25~65℃. Гарантійний строк 5 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 380 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220В-380В |
| Номінальна потужність | 30000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 39000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 98.3 % |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 39000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 362 мм |
| Висота | 577 мм |
| Вага | 23 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 48 620 ₴



