
Гібридний інвертор, ДБЖ 11000Вт 48В + 2 МППТ на 11 кВт, ISMPPT BFP 11000, Axioma Energy
- В наявності
62 764 ₴
60 554 ₴
Гібридний інвертор, ДБЖ 11000Вт 48В + 2 МППТ на 11 кВт, ISMPPT BFP 11000, Axioma Energy
Опис:
Перетворювач струму номінальною вихідною потужністю 11кВт Axioma Energy ISMPPT BFP 11000 - призначений для домашніх сонячних електростанцій. Завдяки високому ККД є одним з кращих інверторів для сонячних електростанцій.
Гібридні Джерела безперебійного живлення Axioma Energy серії IS - це високоякісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів і об'єктів міні-бізнесу доповнені функцією автономного живлення.
Вбудований РК-дисплей дозволяє відстежувати роботу системи і з легкістю змінювати її параметри, такі як: зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі, або альтернативного джерела живлення, а так само встановлювати діапазон вхідної напруги.
Відмітна особливість пристроїв з індексом BFР - здатність працювати без акумуляторних батарей і більш високі напруги на вході PV, а також можливість роботи в паралель до 6 інверторів.
В даній моделі інвертора реалізували підвищену потужність заряду акумуляторів (150А), а також допрацювали та довели до ідеалу функції керування та моніторингу.
Інвертор здатний заряджати акумулятори з напругою 48В.
Напруга плаваючого заряду становить 54В, а захист від перезаряджання сягає 66В.
В якості резерву електроенергії рекомендуємо купувати свинцево-кислотні, або літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї.
Пристрій оснащений 2-ма МРРТ трекерами, що дають змогу під'єднати два окремих масиви сонячних фотомодулів на різних площинах.
Кожен трекер має струм 18А, та діапазон вхідної напруги від сонячних панелей 90-450В.
Даний інвертор дає можливість збільшити потужність вашої автономної сонячної електростанції, чи комплекту безперебійного електроживлення до 66кВт, шляхом паралельного з'єднання 6-ти інверторів.
Особливості :
1. Паралельна робота до 6 одиниць;
2. Вбудований Wi-Fi для мобільного моніторингу (доступний додаток);
3. Інвертор із чистою синусоїдою;
4. 2 МППТ трекера;
5. Незалежна від акумулятора конструкція (може працювати без акумулятора);
6. Вбудований вихід постійного струму (12 В) для вентилятора постійного струму, світлодіодної лампи, маршрутизатора тощо;
7. Індикація стану за допомогою RGB-індикаторів;
8. Підтримує функцію USB On-the-Go (на ходу);
9. Зарезервований порт зв'язку для BMS (RS485, CAN-BUS або RS232);
10. Змінна конструкція вентилятора для простоти обслуговування;
11. Настроюваний таймер використання батарей, мереж, акумуляторів для живлення навантаження та заряджання акумулятора;
12. Високий зарядний струм;
13. Діапазон напруги для побутової техніки;
14. Вхід, сумісний з електромережею чи генератором;
15. Вбудований антипиловий комплект.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 11000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 22000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 531 мм |
| Ширина | 504 мм |
| Висота | 159 мм |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 60 554 ₴

