
Гібридний інвертор, ДБЖ 5600Вт, 48В + МППТ 6кВт, ISMPPT BFP 5600, Axioma Energy
- Немає в наявності
40 664 ₴
Гібридний інвертор, ДБЖ 5600Вт, 48В + МППТ 6кВт, ISMPPT BFP 5600, Axioma Energy
Опис:
Гібридні інвертора Axioma Energy серії IS - це якісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем безперебійного живлення квартир, приватних будинків, котеджів та приміщень міні-бізнесу з додаванням функцій автономного електропостачання.
Вбудований РК-дисплей дозволяє відстежувати активність системи та легко змінювати такі параметри, як: струм заряду акумулятора, налаштування мережевого або альтернативного пріоритету живлення, а також налаштування діапазону вхідної напруги.
Відмінною особливістю пристроїв з індексом BFP є можливість роботи без акумулятора та використання вищої напруги на вході PV.
Axioma Energy ISMPPT BFP 5600 є однофазним автономним інвертором з номінальною потужністю 5.6 кВт.
Інвертор здатний заряджати акумулятори з напругою 48 В.
Напруга плаваючого заряду становить 54 В., а захист від перезаряджання сягає 63 В.
Діапазон МРРТ трекерів при робочій напрузі сягає 120-450 В. Максимальний зарядний струм від панелей - 27 А.
Інвертор здатний працювати при відносній вологості від 5% до 95% (без конденсації).
Робоча температура, при якій інвертор буде стабільно працювати це від -10 до +50.
Особливості :
✔️ Паралельна робота до 9 одиниць;
✔️ Вбудований Wi-Fi для мобільного моніторингу (доступно);
✔️ Інвертор з чистою синусоїдою;
✔️ 1 МППТ контролер;
✔️ Великий діапазон вхідних напруг від сонячних панелей;
✔️ Підтримує функцію USB On-the-Go;
✔️ Зарезервований порт BMS (RS485, CAN-BUS або RS232);
✔️ Незалежна конструкція (може працювати без акумулятора);
✔️ Системна інформація інвератора зберігається в журналі подій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальний струм | 48 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 5000 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 40 664 ₴








