
Інвертор, гібридне ДБЖ 3000VA, 24В + МППТ контролер 40А, ІЅМРРТ 3000, Axioma Energy
- Немає в наявності
21 437 ₴
Інвертор Axioma Energy ISMPPT 3000 - чудове рішення для створення автономної станції потужністю до 3000 Вт.
Інвертора Axioma Energy серії IS - це якісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем безперебійного живлення квартир, приватних будинків, котеджів та приміщень міні-бізнесу з додаванням функцій автономного електропостачання.
Вбудований РК-дисплей дозволяє відстежувати активність системи та легко змінювати такі параметри, як: струм заряду акумулятора, налаштування мережевого або альтернативного пріоритету живлення, а також налаштування діапазону вхідної напруги.
Даний інвертор демонструє високий показник ККД при роботі з сонячними панелями – 93%.
✔️ Номінальна потужність пристрою становить 2400 Вт.
✔️ Номінальна напруга постійного вхідного струму – 24 В.
✔️ Номінальна вхідна напруга при режимі роботи як ДБЖ – 230В.
Основні переваги гібридних інверторів Axioma Energy ISMPPT 3000:
✔️ Чисто синусоїдальна форма вихідної напруги 230В;
✔️ Вбудований MPPT контролер сонячної зарядки;
✔️ Регулювання діапазону напруги живильної електромережі;
✔️ Регулювання сили зарядного струму;
✔️ Обраний пріоритет живлення від мережі/від сонячних батарей через РКІ інтерфейс;
✔️ Можливість живлення як від електромережі, так і від електрогенератора.шз
✔️ Автоматичне відновлення живлення від електромережі при відновленні напруги.
✔️ Захист від перевантаження та короткого замикання.
✔️ Інтелектуальний зарядний пристрій для оптимізації продуктивності акумулятора.
✔️ Функція холодного старту.
Діапазон робочих температур для автономного інвертора – від -10°C до 50°C.
Габарити і вага є наступними: 100 x 285 x 334 мм і 6.5 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 95 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2400 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 334 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 6.3 кг |
- Ціна: 21 437 ₴

