
Інвертор, гібридне ДБЖ 1200Вт , 12В + МППТ на 1,2 кВт, ISMPPT BF 1200 Axioma Energy
- Немає в наявності
12 818 ₴
Axioma Energy ISMPPT BF 1200Вт - автономний однофазний інвертор потужністю 1200Вт, є хорошим рішенням для малопотужної домашньої сонячної електростанції та гібридного джерела безперебійного електроживлення вашого помешкання чи офісу.
Цей пристрій здатний заряджати акумулятори з напругою 12В.
Для забезпечення акумуляторного резерву рекомендуємо додатково купувати літієві та свинцево-кислотні акумулятори з силою струму 100-200А.
Час перемикання інвертора на роботу від акумуляторних батарей становить 10-20мс.
Даний інвертор оснащений MPPT контролером з силою струму 13А та діапазоном напруги: 60-300В.
Максимальна загальна потужність сонячних панелей може становити 2000Вт.
Даний інвертор дозволяє отримати електроенергію з кількох джерел: сонячні панелі, накопичувальні акумулятори, загальна електромережа.
Переваги Axioma energy ISMPPT BF 1200:
✔️ Форма вхідної напруги: чиста синусоїда;
✔️ Має змінний вентилятор охолодження, що полегшує обслуговування;
✔️ Новітня система захисту від перенавантаження та коливань напруги;
✔️ Інвертор може працювати без акумулятора;
✔️ Коефіцієнт корисної дії до 93%;
✔️ Пристрій може працювати з паливним генератором;
Автономний інвертор виготовлений в Китаї.
Інвертор може працювати при відносній вологості від 5% до 95%, та температурі від -10С до +50С.
Вага пристрою: 6.5 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2400 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 357 мм |
| Вага | 6.5 кг |
- Ціна: 12 818 ₴

